Lovna kinologija > Odgoj i školovanje lovačkih pasa

KAKO ŠKOLUJETE SVOJE PTIČARE?

<< < (7/27) > >>

Viktor:
Prika ti se javi kad dočeš i organizirat čemo nešto  ;) ;)

Pozdrav Viktor

medo:
To bi bilo  :D
Hvala d4

dean:

--- Citat: SUMO - 26. 07. 2007. 15:43:07 ---pa citas li pazljivoč Postoji standard, pas je bio lepsi ali ga je vodio anonimni decko...

--- Kraj citata ---
Ti si SUMO koji puta smiješan. Taj pas je bio ljepši tebi, možda čovjeku do tebe nije. Možda nisi bio objektivan, ali ako je dotični pas bio svima ljepši, a pobijedio je drugi, onda je pobjedu odnio vodič (jer je bio poznat), a ne pas. Ali na utakmicama eksterijera bi se trebali ocjenjivat psi, a ne vodiči. Naravno da ti sigurno znaš predstavit psa bolje od mene, ipak si ti i mečunarodni sudac. To je sve jako zaj... jer neki imaju i profesionalne hendlere, neki se znaju sa sudcima, neki su poznati. Jako nezahvalna tema za daljnu raspravu. Cuga na mene i ovu temu sam završio.

medo:

--- Citat: dean - 31. 07. 2007. 09:20:59 ---
--- Citat: SUMO - 26. 07. 2007. 15:43:07 ---pa citas li pazljivoč Postoji standard, pas je bio lepsi ali ga je vodio anonimni decko...

--- Kraj citata ---
Ti si SUMO koji puta smiješan. Taj pas je bio ljepši tebi, možda čovjeku do tebe nije. Možda nisi bio objektivan, ali ako je dotični pas bio svima ljepši, a pobijedio je drugi, onda je pobjedu odnio vodič (jer je bio poznat), a ne pas. Ali na utakmicama eksterijera bi se trebali ocjenjivat psi, a ne vodiči. Naravno da ti sigurno znaš predstavit psa bolje od mene, ipak si ti i mečunarodni sudac. To je sve jako zaj... jer neki imaju i profesionalne hendlere, neki se znaju sa sudcima, neki su poznati. Jako nezahvalna tema za daljnu raspravu. Cuga na mene i ovu temu sam završio.

--- Kraj citata ---
Pa nisi jedini kojemu to smeta.Naime mnogo nas neprofesionalaca je zbunjeno kod ocjenjivanja PASA.Nije mi jasno zasto ocjenjuju vodice.Po meni bi uvijek zenski vodic odnio titulu ;D ;D ;D
Ljepse je za gledat ;)

Viktor:

--- Citat: medo - 31. 07. 2007. 16:21:41 ---Nije mi jasno zasto ocjenjuju vodice.Po meni bi uvijek zenski vodic odnio titulu ;D ;D ;D
Ljepse je za gledat ;)

--- Kraj citata ---

Potpisujem  :D :D :D ;D ;D ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju