Lovna kinologija > Odgoj i školovanje lovačkih pasa

KAKO ŠKOLUJETE SVOJE PTIČARE?

<< < (8/27) > >>

dean:

--- Citat: Viktor - 31. 07. 2007. 23:22:31 ---
--- Citat: medo - 31. 07. 2007. 16:21:41 ---Nije mi jasno zasto ocjenjuju vodice.Po meni bi uvijek zenski vodic odnio titulu ;D ;D ;D
Ljepse je za gledat ;)

--- Kraj citata ---

Potpisujem  :D :D :D ;D ;D ;D

--- Kraj citata ---

Potpisujem i pijem u to ime!

SUMO:
Ne bi da ulazim u polemiku,mada da li bi se ti osecao prijatno da ti neko kaze - smesan sič
Nebitno,imao sam priliku da budem na mnoooogo medjunarodnih utakmica,izlozbi itd...manje kao takmicar, vise kao stazista i kasnije sudija.Mnogo toga znam,ali bolje da cutim.Zato sigurno nisam smesan, jer tog momenta to nije bilo samo moje misljenje.

dean:
Ispričavam se ako sam te uvrijedio SUMO.
Ja sam smiješan sam sebi ponekad, tako da se ne bi uvrijedio da mi to netko kaže.
Ja svakako mislim da tvoje mišljenje kao dugogodišnjeg uzgajivača, iskusnog lovca, mečunarodnog sudije ima težinu i to ne samo u mojim očima več i u očima svih na ovom forumu.
Dobra kob kolega!

SUMO:
Sve ok z10
Sta cu kad sa mlad i mnogo toga videh. :D
Ne znam da li znate iz cije je odgajivacnice legendarni cika Jovica Balac uzeo prvog nemca posle gomile engleza i cuvenog Black Sandisa :P

jopa:
pozdrav svi lovcima,,,,iman njemacku pticarku stara 8 miseci,,,,,sa 5 miseci posla sam je na skolovanje,da prodz osnove poslusnosti i da se malo uvede malo u lov,,al i nakjon 2 ipo miseca dosla je sa skolovonja,,,,pas radi sto se tice poslosnosti stvarno ok,,,,odloziv je na pucanjeto nije los sto se tog tice,,i pritrazuje teren aportira sve u svemu nije los,,,al imam problem jer odkad je dosla a ima 10 dana jako je plasljiva,,,,,,,,pokusam sam dok je pretrazivala teren baciti petardu ali je jednostavno blokirala i legla ko da je odlozim za pucanj,,,,,,,,zvao sam tok ko mi je trenira i rekao mi je da je petarda smrt sa pasa,,,,,,rekao mi je da bi trebao uzeti startni pistolj,,,i kad mi digne divljac da opalim 2 put i da je dobro pohvalim,,,,,,,,jos nisam to probao,,ali nisam siguran da li ce i to  odagnati strah,,,,,,,,,

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju