Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

GORE-TEX Jakna i hlače

<< < (8/10) > >>

Lazar:
ima sada i djonov u kojima ima stakla pa nema klizanja  zagi

fazan:
Ne želim otvarati novu temu , uključujem se u podrubriku ove s razlogom. I dobra odjeća i vrhunska obuća nisu kompletne bez dobrih čarapa .
Kada sam bio mlađi i cirkulacija je bila dobra , mogao sam u zimi čekati lisice na zemlji po 3-4 sata u obićnim gumenjacima i dva-tri para nataknutih čarapa . No vrijeme čini svoje i danas sve više novaca dajem za odjeću i obuću , no za Rws ili Normu  , jer sam svjestan da i uz najbolju municiju i cvokotanje zubi ili gebisa ne mogu dočekati ništa.
Kako su mi fetiš čarape , kada god dođe neki novi model u Iglu Šport moram ih imati , tako da sam i u prošli petak počastio svoj ravni taban s novim modelom.

nostromo:

--- Citat: Lazar - 29. 11. 2010. 20:53:42 ---ima sada i djonov u kojima ima stakla pa nema klizanja  zagi

--- Kraj citata ---

... valjda pleksi? Da ne zveckaju :P

Nego mrsko mi je otvarati novu temu, zna li neko za "Sasta" brand lovacke obuce i odjece? Ja san se na vrime pomirija sa tim da savrsenstvo ne postoji pa sad trazim dobar omjer cijene i kvalitete. Zna li neko nesto o ovoj robi. Proizvodi se u Danskoj cini mi se.

OldHunter:

--- Citat: fazan - 29. 11. 2010. 21:40:46 ---Ne želim otvarati novu temu , uključujem se u podrubriku ove s razlogom. I dobra odjeća i vrhunska obuća nisu kompletne bez dobrih čarapa .
Kada sam bio mlađi i cirkulacija je bila dobra , mogao sam u zimi čekati lisice na zemlji po 3-4 sata u obićnim gumenjacima i dva-tri para nataknutih čarapa . No vrijeme čini svoje i danas sve više novaca dajem za odjeću i obuću , no za Rws ili Normu  , jer sam svjestan da i uz najbolju municiju i cvokotanje zubi ili gebisa ne mogu dočekati ništa.
Kako su mi fetiš čarape , kada god dođe neki novi model u Iglu Šport moram ih imati , tako da sam i u prošli petak počastio svoj ravni taban s novim modelom.

--- Kraj citata ---

Čuj da nisi ti možda moj dvojnik ??  d1
Sve kaj ti napišeš kak da sam ja izgovoril.  just

Neno:

--- Citat: fazan - 29. 11. 2010. 21:40:46 ---Ne želim otvarati novu temu , uključujem se u podrubriku ove s razlogom. I dobra odjeća i vrhunska obuća nisu kompletne bez dobrih čarapa .
Kada sam bio mlađi i cirkulacija je bila dobra , mogao sam u zimi čekati lisice na zemlji po 3-4 sata u obićnim gumenjacima i dva-tri para nataknutih čarapa . No vrijeme čini svoje i danas sve više novaca dajem za odjeću i obuću , no za Rws ili Normu  , jer sam svjestan da i uz najbolju municiju i cvokotanje zubi ili gebisa ne mogu dočekati ništa.
Kako su mi fetiš čarape , kada god dođe neki novi model u Iglu Šport moram ih imati , tako da sam i u prošli petak počastio svoj ravni taban s novim modelom.

--- Kraj citata ---

Zalutam i ja često u Iglua i imam par Lorpen čarapa je skupo ali vrijedi svaku lipu, od trangoworlda  imam flis i dobar je kakve su čarape nadamo se izvješću od Fazana   ;)

Anegdota od zadnji put, pita me prodavačica da ako sam član nekog planinarskog društva da če mi dati 10% na LaSportiva gojzerice, a ja joj kaže ako joj rečem čega sam član da če mi dati 20% malusa  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju