Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Pinewood jakne i hlače

<< < (4/15) > >>

Lazar:

--- Citat: Fratt - 01. 09. 2013. 12:52:01 --- Krećemo opet sa mjerenjem spolovila,nije već dugo bilo...  hao dr.i

--- Kraj citata ---
ja samo kazem  da u ovim modernim jaknicama na -10   neces dugo izdrzat na ceki , ko jos kaze da su mu super tople tome bas i nevjerujem da je uopst ikad lovio  teaa

filip79:
imam dosta toga od pinewooda i samo mogu reći da sam zadovoljan uloženim i dobivenim,

Fratt:

--- Citat: Lazar - 01. 09. 2013. 15:10:21 ---
--- Citat: Fratt - 01. 09. 2013. 12:52:01 --- Krećemo opet sa mjerenjem spolovila,nije već dugo bilo...  hao dr.i

--- Kraj citata ---
ja samo kazem  da u ovim modernim jaknicama na -10   neces dugo izdrzat na ceki , ko jos kaze da su mu super tople tome bas i nevjerujem da je uopst ikad lovio  teaa

--- Kraj citata ---

To stoji.
Ja još uvijek više vjerujem vuni nego flisu,ispod kaputa koji je debel,na to još BW vojna vreća s rukavima i nekako se uzdrži kroz noć,Lika u minusu od 15 stupnjeva po noći je standard.

grom:
Može i minus samo da ne dere buretina,ja nisam zimogrizan baš tako da nije problem. Bio sam na straži na -12-13 x puta bez problema.

dabar:
 nakon par sati čekanja na otvorenom bit če zima i onom koji na sebi nosi 20kg sala ispod najdeblje jakne, u zatvorenoj čeki kakve se najčešće rade u Lici i GK gdje nisi direktno izložen vjetru mufflon komplet če zadovoljiti potrebe prosječnog lovca  zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju