Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Pinewood jakne i hlače

<< < (3/14) > >>

dabar:
Prošlu jesen  kupio sam komplet mufflon jaknu i hlaće, nakon jedne sezone mogu reč da sam zadovoljan.. za čeku jakna je super možeš ispod imat samo kratke rukave i neće ti bit zima ima na sebi preklopnu sjedalicu ak sjediš na mokroj daski da rit ne prehladiš, hlače ne propuštaju vlagu znači nakon hodanja kroz visok snijeg izvana si mokar do jaja ali duge gaće su suhe, ono što sam očekivao dobio sam za umjerenu cijenu!

Fratt:
E ovo je već dobro svjedočanstvo,opet sam dobio volju za jednim kompletom... zagi

zhrvoje:
Nisam jos vidio tu jaknu u kojoj ti nece bit hladno na ceki u Sijecnju ako ispod imas samo kratke rukave....
Imam najdeblju jaknu iz Fjall-ovog lovackog programa i ispod nje redovno oblacim termo ves,  debelu dolcevitu, zimski flis i jos jaknu. I jos se umotam u deku.
 I tako uspijem izdrzat 3-4 sata max na -10.
A mozda sam ja samo pi.kica od momka...

Lazar:

--- Citat: zhrvoje - 01. 09. 2013. 08:52:20 ---Nisam jos vidio tu jaknu u kojoj ti nece bit hladno na ceki u Sijecnju ako ispod imas samo kratke rukave....
Imam najdeblju jaknu iz Fjall-ovog lovackog programa i ispod nje redovno oblacim termo ves,  debelu dolcevitu, zimski flis i jos jaknu. I jos se umotam u deku.
 I tako uspijem izdrzat 3-4 sata max na -10.
A mozda sam ja samo pi.kica od momka...

--- Kraj citata ---
ko nesto drugo tvrdi taj lovi samo po guglu , lova i ceke on jos nije vidio

Fratt:
 Krećemo opet sa mjerenjem spolovila,nije već dugo bilo...  hao dr.i

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju