Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (3/19) > >>

SUMO:
Najvece razocarenje imao sam sa Beretinim cizmama. Toliko tvrde i neudobne a vrlo skupo placene...

medo:

--- Citat: SUMO - 19. 07. 2007. 09:55:08 ---Najvece razocarenje imao sam sa Beretinim cizmama. Toliko tvrde i neudobne a vrlo skupo placene...

--- Kraj citata ---
I meni su upocetku bile isto takve ali taqko je uglavnom sa kvalitetnim koznim cizmama.Ipak nakon posebnog ulja i par dana razrade pokazale su svoju kvalitetu.Za kameniti i strmi teren tvrdja cizma je bolja ali za ravnicu i lvade i one od 400KN dobro dodju.

Huntercro:
Mi koji lovimo sa psima po šikari bilo bi glupost kupiti la chameau od 1000 kuna i pokidati ih za jedan lov. Zato ja kupim dva para tigar pirot koje su za cijenu od 160 kuna i više nego odlične. Jednom sam kupio u Mačarskoj la chameau za 500 dem i imao sam ih bar 5 godina dok nisam s njima krenuo u hajku.

skyangel:
ja sa svojim chameuicama idem u sve vrste lovova već 3 godine i mogu ti reć da joÅ¡ nigde nisu pustile vodu. izbuÅ¡ene jesu no vjerojatno je super guma koja kad se probuÅ¡i, zatvori se odma. sve i da traju samo godinu dana, lov je luksuz koji moramo biti spremni i platit...  ;D

SUMO:
Lepo kaze Hunter - Tigar za trsku i sikaru. A da se ne lazemo Aigle je Aigle, bez preterivanja i naduvavanja.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju