Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (5/19) > >>

PHP:
Od kad sam ih prvi put kupio ne odvajam se od Adidas gojzerice svake dvije tri godine kupim nove i super zadovoljan isprobane u svim uvjetima  d4

SSG:
Kupil sam adidaske(sada sloga) i totalno su šit.Raskrvarile mi noge na lopataru.Ni norkoniina optika 6 x40 koju imamna 308 win nije neka bajka.

Huntercro:
Nemam neke blasere štajere i ostale kvalitete. Imam nešta iz II svjetskog rata koje još uvijek radi i jako sam zadovoljan. Imao sam La chameu čizme i dao ondašnjih 400 DeM za njih i na kraju nakon druge godine bacio a sad imam tigar pirot za 160 kn i kožne gojze nekoliko komada i sretan sam jer su mi noge suhe. Na poklon sam dobio nož famipa prizren pored još mojih nekoliko noževa, ali mi je taj poseban. I vjerovatno sam više u lovu i odstreljujem više od puno manekena tako da u globalu uopče nisam nezadovoljan. čak što više vrlo sam zadovoljan, puškama, opremom, psima i samim sobom.

gogo3006:

--- Citat: SSG - 28. 11. 2007. 12:58:34 ---Kupil sam adidaske(sada sloga) i totalno su šit.Raskrvarile mi noge na lopataru.Ni norkoniina optika 6 x40 koju imamna 308 win nije neka bajka.

--- Kraj citata ---

Nema to veze s adidasom. To su naša posla, ni koža ni čon nije kvalitetan. jedino što su lagane.
Probaj Meindla, ja sam prezadovoljan iako su prilično skupe. To je mercedes meču obučom.

skyangel:
ja sam si kupio kod Božiča neku kopiju Adidaski, radi ih neki čovjek iz okolice Varaždina, ručni rad, a koštaju nekih 400kn. Uglavnom, imam ih več preko godinu dana i nošene su svakodnevno, jako su udobne, lagane i nepropusne i još se nigdje nisu zaderale ili bilo što. Preporučam!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju