Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (6/19) > >>

Neno:

--- Citat: Štef - 27. 11. 2007. 16:34:33 --- Več četvrtu sezonu nosim Planikine gojze sa vibro čonom i nikakve frke nema, jel moraš proči kroz vodu, blato... Stvarno su dobre. Sad ih moram promjenit jer je koža počela škripat kad hodam.
 U svibnju mjesecu kupio sam u Zg. kod najačeg lovca u Hr. hlače marke Chavalier, sa vodonepropusnom podstavom i sam ne znam kakvim još  z12. Trenutno su u fazi da ih bacim a cijena je bila ko da kupujem smoking! Znači, više ni cijena nije pokazatelj kvalitete.

--- Kraj citata ---


Ima sam sličan problem s Alpinom, riješio sam ga s Granger premazom za obuču s voskom, postupak sljedeči:

* oprati cipele izvana i dobro osušiti
* staviti ih u blizinu radijatora da se malo ugriju (napomena malo i nikako duže od 3/4 sata)
* odstraniti špigete (prijevod = vezice)
* ugrijati kremu i najeti sloj ne zaboraviti unutrašnji dio gdje jezičak dodiruje.
* osušiti ako treba dodati sloj
* izglancati

Granger kremu možete nači u Iglu Šport trgovinama, kao i dobre gojzerice od La Sportive.

Jako nezgodno kada se moraš premjestiti dva koraka na štandu a cipele izdajnički zaškripe.

 

Ober:

--- Citat: PHP - 27. 11. 2007. 15:50:10 ---Od kad sam ih prvi put kupio ne odvajam se od Adidas gojzerice svake dvije tri godine kupim nove i super zadovoljan isprobane u svim uvjetima  d4

--- Kraj citata ---


čitav Zagreb sam prešao i ne mogu nači nigdje više Adidas gojze, u Moniju su mi rekli da ih najvjerojatnije više ni ne proizvode... A tako su dobre, imam stare imaju 4 godine, ne puštaju, tople su, ali su več toliko izgrebane i razgažene da me sram u njima hodat. Druge gojzerice što sam vidio po dučanima su mi nekako preplastične i imam osječaj da bi se raspale več u prvoj sezoni. (i to po asfaltu a ne po terenu  z7)
Jel može netko savjetovat neke gojzerice do 1000 KN da si kupim nove i umirovim Adidaskeč

skyangel:
pogledaj moj post malo iznad

fazan:
Vrhunskih gojzerica može se uvjek nači u IGLUSPORTU ,Zagreb,Radnička cesta 1b,Tel 385/1/3700434.a možete robu s cijenom pogledati na njihivoj web stranici www.iglusport.hr.
Ja sam prije dvije godine kupio engleske gojzerice Maile i prezadovoljan sam.
Po mom mišljenju tebao bi svaki lovac koji je intenzivno aktivan na terenu imati bar dva para cipela da se one ranije korištene mogu potpuno isušiti kako od vlage izvana tako i znoja iznutra.
Takočer na lageru imaju čarape po cijeni od 140-170 kuna, ali tvrdim vam da vrijede svaku lipu.

skyangel:
iglu sport je kvalitetna trgovina koja drži profesionalnu opremu za planinare i slično, shodno tome, i i cijene su takve...  :-\

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju