Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (11/19) > >>

Lazar:
 hao pa kad kupujes zajebancije ,da si uzeo skandinaviju mogo bi ih i ugrob ponijet  hao

PinzHunter:

--- Citat: Lazar - 06. 09. 2010. 20:35:39 ---kako nepase ima haix i lovacke kozne cizme zelene i kafene a  nema tu velikih razlika kod cizama sa cijenom preko 200€ bilo to maindl,haix,hanwag,chiruca,le chameau sve stvar ukusa

--- Kraj citata ---

ova crna ne paše.lovačke boje su ok.meni je nekako glupo da lovac izgleda ko komandos. ;D

skyangel:
Pinz pa nismo obučeni ko komandosi. Ja ove crne nosim uvijek i samo njih, ni ne kuže se praktički. Zeleno je sve ostalo, hlače, bluza i šešir pa na crno obuvalo se ni ne obraća pozornost. Jbg nećemo tražit dlaku u jajetu.

PinzHunter:

--- Citat: skyangel - 08. 09. 2010. 07:53:52 ---Pinz pa nismo obučeni ko komandosi. Ja ove crne nosim uvijek i samo njih, ni ne kuže se praktički. Zeleno je sve ostalo, hlače, bluza i šešir pa na crno obuvalo se ni ne obraća pozornost. Jbg nećemo tražit dlaku u jajetu.

--- Kraj citata ---

shvatam te potpuno,no imam jednog tipa u grupi nosi haixice crne,pa još u njih gurne zelene lovačke hlače,moš misliti kako to fino izgleda. ko rambo kad krene u avganistan.

sve ovisi o tome kako se to uskladi a ukusi su nam različiti  z10

skyangel:

--- Citat: PinzHunter - 08. 09. 2010. 12:57:49 ---

shvatam te potpuno,no imam jednog tipa u grupi nosi haixice crne,pa još u njih gurne zelene lovačke hlače,moš misliti kako to fino izgleda. ko rambo kad krene u avganistan.

--- Kraj citata ---
Kaj sam ja s tobom u grupi???  hao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju