Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (10/19) > >>

aski:
kupi ja lani LP čizme sa neoprenom,super ih trgovac u Nadri nahvalio i izdržale su jednu sezonu.Ispucala guma i uzduž i popreko pa ti sada vjeruj trgovcu.

skyangel:

--- Citat: Aguila - 03. 09. 2010. 16:54:44 ---
--- Citat: skyangel - 03. 09. 2010. 11:24:00 ---Moje iskustvo: HAIX P3, 6 godina stare, godišnje sam u njima brat bratu 100 dana, nikad mazane, uređivane ili dotjerivane,  I sve to za samo 850 kn.

--- Kraj citata ---

Sky gdje ima za kupiti te HAIX čizme u HR?

--- Kraj citata ---
Splendor tekstil, Zagreb.

Jelen radi skoro iste pod šifrom 7382, nešto su jeftinije (500-600 kn), a po kvaliteti mislim da su tu negdje. Ali ipak, ja bih dao laganu prednost Haixu povrh Jelena makar čuo sam da Haixu sve proizvodi Jelen, samo malo redizajnirano, a koliko se razlikuju materijali, ne znam. Evo slikice Haix-ica i Jelenove alternative:
HAIX


JELEN

PinzHunter:
HAIX je vrh kvalitete,nema sumnje,ali nekako boja nepaše lovačkim odorama.

Lazar:
kako nepase ima haix i lovacke kozne cizme zelene i kafene a  nema tu velikih razlika kod cizama sa cijenom preko 200€ bilo to maindl,haix,hanwag,chiruca,le chameau sve stvar ukusa

skyangel:
Kupio sam si ja naivno one Chirucine gojze sa sajlom. Mehanizam je super, sve to fino radi, no, naravno, kajlice kroz koje ide sajla su plastične i popucale su unutar par mjeseci. Bačen novac uzalud...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju