Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

<< < (3/32) > >>

Nikola:
Originale više nigdje, mislim da radi neka naša tvornica, "Sloga" Koprivnica ili tako nešto.
Pokušaj pogledati u Alpini ili Borovu. Tamo sam ih znao vičati. cijena oko 600 kn.

Vanja:
Ja radije nosim cipele nego čizme. čizme bi obukao jedino ako je ekstremno visoka voda, inače nosim samo cipele, koje su nepromočive i tople.Imam ih več 4 godine i predobre su mi. Iznad cipela obučem nepromočive dokoljenke.Tako sam navikao.

scorpion:

--- Citat: Nikola - 14. 07. 2007. 00:49:30 ---Originale više nigdje, mislim da radi neka naša tvornica, "Sloga" Koprivnica ili tako nešto.
Pokušaj pogledati u Alpini ili Borovu. Tamo sam ih znao vičati. cijena oko 600 kn.

--- Kraj citata ---
Izračuje ih VIKO (Varaždin), izgledaju prilično kvalitetno. Cijena 550 kn u Našicama.

Vanja:
Ove čizme sam dobio na poklon od jednog španjolca. Prošle godine u 12. mjesecu sam bio s njim na čeki. Lovili smo pogonom cijeli dan, i poslije lova gosti su otišli na ručak a ja sam s dečkima ostao izvlačiti svinje. Kad sam došao u kuču oni su več bili spremni za izlazak i ja sam otišao na čeku u običnim cipelama. Uglavnom , smrznule su mi se noge ali smo odstrijelili dobrog vepra. I onda je rekao da će mi donjeti čizme slijedeči put kad doče. Došao je u 2. mjesecu i donio čizme.
Još ih nisam nosio ali su fantastične,kvalitetne i tople. Po netu sam gledao i vidio da koštaju 300€. Ja nebi dao tolike novce. Ali eto, HVALA MU!

Bobi:
Ja sam danas gledao neke visoke CRISPI, Goretex materijal...

Malo sam gledao kazu u samom vrhu, naravno hvale ih na sav glas...

Oko 1100 Kn, i mislim da cu se na njih odluciti, kolega me nagovara na Mendel ali izgleda mi to sve slicno..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju