Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

<< < (4/32) > >>

skyangel:
probavao sam sa razno raznim čizmama niskog cjenovno razreda no uvidio sam da nema tu sreče. prvo i osnovno ako želimo da nam bude ugodno u lovu je OBUĆA. kupio sam le chameu 1250 kn ima u svakom lovačkom dučanu i s njima se preporodio. užasno su lagane, imaju uski zglob i zatežu se super oko noge, tako da nema šanse da vam negdje ostanu u blatu. tanki neopren iznutra kvalitetan. po meni, super kvaliteta a cijena je čisto pristojna.

hunter:
kolege lovci preporucit cu vam cizme LaCrosse, neznam dali ih ima kod nas u prodaji ali ako imate nekog u Americi neka vam donese, cijena ovih cizama je oko 550 kuna, ja ih osobno imam vec 4 godine nikakvih problema sa njima, udobnost je vrhunska i preporucujem ljudima koji se puno krecu. Ima ih u zelenoj i kamuflaznim bojama. evo postavicu vam i sliku


medo2:
Stvarno se isplate i super su.
Probao sam mnoge cizme kozne i gumene od 250-5000 KN od svih proizvodjaca i svima sam nasao manu kod suljanja(kozne ne gumene).
Vecina iv proizvodi skripanje te ih treba razraditi i mazati.Berreta Griffone su odlicne

Huntercro:
Bil neko doneo meni jedne takve iz USAč

hunter:
zasto ne evo ja cu ti donijeti slijedeci put kad budem isao, da smo ranije govorili na ovu temu mogao si da vec setas u njima ja sam se upravo vratio iz slavonije prije 15-tak dana

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju