Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

<< < (8/32) > >>

fazan:
Nemogu vjerovati da u pirš i na riku ideš u gumenim čizmama. Mora da su ti prsti nakon cijelog dana povezani plivajučom kožicom .

hunter:
kolega mozda u cizmama borovo ili u onim sto kupis u KTC ili kod kineza ali ima cizama koje su udobne kao patike, vrati se na prethodnu stranicu da vidis o cemu se prica.

mada se slazem sa tobom da postoje i losi dani za cizme ali kadčč ljetni lov srnjaka u zalazak sunca, ali ujutro u rosu neidem bez njih pa tako da bez cizama neidem u lov a cipele mi nista puno nece pomoci probao sam sve i gumene cizme ali kvalitetne su prva liga za lov, mada imam pa kolega koji se kunu u cipele pa mi pitaju da ih prenesem preko potoka ili bare, ili moraju da obilaze teren jer je mocvarno

mada svako ima svoj izbor i svoj ukus, o tome se neraspravlja

fazan:
Mogu se djelomično složiti sa tobom jer očito lovimo na različitim terenima . ja prvenstveno lovim iznad 500 m n/m tako da nisam izložen u takvoj mjeri barama i rosi .A i nisam od početaka naučen loviti u čizmama osim patkarije i zimske bljuzge.

hunter:
da lovimo na razlicitim terenima, mada sam i ja nekad lovio na terenima vece nadmorske visine nego sada ali opet u cizmama, tereni su bili psunj i papuk!

lovacpd:
ljudi i ljeti, cizma gumena, bar moje misljenje

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju