Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

<< < (9/32) > >>

MAUZ:
Ljudi, i ljeti i zimi, kod mene je gumena Tigar cizma, za vunenim carapama koje strika baba u Benkovcu! Nikad vruce, nikad hladno, ali uvijek dva para carapa!

fazan:
Bez uvrede ,ali želio bih Te vidjeti nakon 4 sata stajanja na štandu , na samo -5 .

skyangel:

--- Citat: fazan - 10. 09. 2007. 08:04:05 ---Bez uvrede ,ali želio bih Te vidjeti nakon 4 sata stajanja na štandu , na samo -5 .

--- Kraj citata ---

Gle svi mi imamo iste uvjete lova, i zimi nam je svima jednako hladno. malo koja obuča može ugrijati nogu dovoljno da te prsti ne zazebu u snijegu na -5 ili -20 ili +5. to je isto "luksuz" koji pridonosi čarima lova hehe. ja uvijek u autu imam i čizme i gojze i ovisno o situaciji uzimam što mi je prikladnije. no unatoč svoj raznoj obuči koja se danas može nači na tržištu, naslov ove teme još uvijek stoji kao mjerodavni.

Max011:
Gumena čizma je najuniverzalnija nema sumnje ali... kad je moj drugar,kolega sa posla i lovac rešio da kupi čizme spram sebe dugo je istraživao javno mnenje,net,starije kolege,tehnologiju... i našao je čizmu Nanuk ili tako nešto koja drži do minus 50 Celzijusa a košta djavo i po! To još treba dodati da je stigla iz Kanade i kad je obukao bio je prezadovoljan sem jedne male sitnice JAKO JE TEŠKO I NEZGRAPNO HODAO sa tom čizmom !!! ;D ;D Nije mu ništa drugo preostalo sem da nadje drugu ovcu ili ovna (kako vam drago) i da mu proda čudo nevidjeno od čizama. Poenta ove pričice je da sve što leti možda se i ne jede!! ;) ;)

fazan:
Nije sve ni u obuči , jer prije trideset godina puno mi je lakše bilo odstajati na štandu 3 sata u obuči kakvu sam si mogao kao srednjoškolac nego danas kad imam mogučnost odabira kakvu želim.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju