Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

<< < (11/32) > >>

skyangel:
moje le chameuice ne bi mijenjao za ništa na ovom svijetu. ultra lagane, neopren, vrhunska guma koja kad uče trn u nju se zatvori okolo i ne propušta, oko zgloba su jako uske tako da nema više ostavljanja čizama u blatu hehe, i sve to za samo 1250 kn. po meni, BEST BUY!

lovacpd:
teren bira obucu...gojzerice su ok u planini, ali ako ima imalo rose, potoka, bara...guma je guma...

fazan:

--- Citat: lovacpd - 24. 09. 2007. 09:23:33 ---teren bira obucu...gojzerice su ok u planini, ali ako ima imalo rose, potoka, bara...guma je guma...

--- Kraj citata ---
Ponavljam staru da se o ukusima ne raspravlja.Moj stav je što se tiče obuče za lov da kofiguracija,godišnje doba,vodotopnost i ostali faktori nameču korištenje adekvatne obuče.
Uz sve to i navika nošenja odrečene vrste obuče je takočer bitna pri odluci čizma ili cipela.
Smatram da bi lovac trebao imati obje vrste ,s tim da se nesmije škrtariti prilikom kupnje , jer čizma glavu čuva!

SrndaćVlašić:
Pričamo o navikama, iskustvima i ko šta voli. Na mojoj planini tople i vodonepropusne gojzerice, sa čvrstom sarom i tvrčim čonom su nezemjenljive, puno bolji izbor od gumenih.
)

MAUZ:
Upravo tako, godisnje doba i konfiguracija terena odredjuju i adekvatnu obucu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju