Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

<< < (10/32) > >>

Max011:
@fazan
 :)Istinu zboriš ima i u krštenici mnogo elemenata !!! ;) ;)

MAUZ:

--- Citat: fazan - 10. 09. 2007. 08:04:05 ---Bez uvrede ,ali želio bih Te vidjeti nakon 4 sata stajanja na štandu , na samo -5 .

--- Kraj citata ---
Ako je ovo meni upuceno, moze, samo pozovite u goste  ;D Navikao  ;)

SrndaćVlašić:
Meni su čizme zakon u lovu, gumene ne podnosim i nikad ih ne nosim, zimi hladne, ljeti opet noge mokre, a za hodanje nikakve - iskreneš nogu kad hočeš..
Gojzerice su mi zakon, udobne, sigurne, ne puštaju vodu, tople i zimi, a ljeti se ne znoje noge...naravno samo vrhunske dolaze u obzir. Sve ostalo poput Adidas gojzerica je bez veze. Marka nije presudne, bitno je su opremljene membranama itd.
Sad imam 4 para: Lowa, Meindl i 2x Planika. Za te pare mogla se dooobra puška uzet, ali svakako vrijede i preporučio bi svakom

hunter:

--- Citat: SrndačVlašič - 23. 09. 2007. 20:02:54 ---Meni su čizme zakon u lovu, gumene ne podnosim i nikad ih ne nosim, zimi hladne, ljeti opet noge mokre, a za hodanje nikakve - iskreneš nogu kad hočeš..
Gojzerice su mi zakon, udobne, sigurne, ne puštaju vodu, tople i zimi, a ljeti se ne znoje noge...naravno samo vrhunske dolaze u obzir. Sve ostalo poput Adidas gojzerica je bez veze. Marka nije presudne, bitno je su opremljene membranama itd.
Sad imam 4 para: Lowa, Meindl i 2x Planika. Za te pare mogla se dooobra puška uzet, ali svakako vrijede i preporučio bi svakom

--- Kraj citata ---

kolega ti si ovdje usporedio cizmu od 50 kn sa cipelom od 600 i vise, uzmi gumemne cizme la crose ili la chameu pa cu te pitati sta ces radije u lov da nosis cipele ili njih, volio bi da mozes samnom u lov da vidis sta znaci gumena cizma u lovu!

Andrija:
  Slažem se sa hunterom, čizma tip Le Chameau koja doče 280 eura :P je svaku vrstu terena, iznutra koža,nema neporebnog znojenja, čvrsta je, poslje lova ih samo ispereš vodom i ko nove su!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju