Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Vijetnamka m65

<< < (21/25) > >>

skyangel:

--- Citat: shandi - 28. 04. 2009. 13:48:39 --- Jer kad te netko vidi u šumi u maskirnim šarama, ne zna jeli to neki airsoftaš, zalutali vojnik ili nešto treće.

--- Kraj citata ---
Obzirom da sam airsoftaš, vjerojatno mi otuda i najviše afiniteta prema takvim kombinacijama. Dok god je riječ samo o radnim akcijama ili prihrani divljači, nije van lovačkog kodeksa biti obučen na taj način. Jednobojna zelena lovačka oprema je vrlo skupa, to svi znamo, i osobno, šteta mi ju je uništavati po lovištu. Zato nju čuvam samo za sami lov i ništa drugo.

Štef:

--- Citat: skyangel - 28. 04. 2009. 12:33:04 ---Ali u grupni lov mi nikada ne bi palo na pamet da nosim išta maskirno i osuđujem svakoga tko to upražnjava i svakome u facu kažem da SRAMOTI LOVCE takovim odijevanjem.

Suma sumarum, kad idete u pojedinačni lov na čeku primjerice, obucite se i u šareno ako mislite da nećete na nikoga naletiti putem..

Ali u grupni lov doći zamaskiran ili šaren, pa to je živa sramota i samome sebi i cijeloj lovačkoj populaciji! Bljak! 
--- Kraj citata ---


 Kakva je razlika kad ideš u pojedinačni lov ili u skupni? Jel nisi lovac kad ideš u pirš? Jel se oblačiš u lovačke boje radi kolega na zbornom mjestu ili to možda ima kakve veze sa načelima, divljaći, tradicijom, etikom...?
                        z14

Tava:

--- Citat: skyangel - 28. 04. 2009. 14:04:28 ---
--- Citat: shandi - 28. 04. 2009. 13:48:39 --- Jer kad te netko vidi u šumi u maskirnim šarama, ne zna jeli to neki airsoftaš, zalutali vojnik ili nešto treće.

--- Kraj citata ---
Obzirom da sam airsoftaš, vjerojatno mi otuda i najviše afiniteta prema takvim kombinacijama. Dok god je riječ samo o radnim akcijama ili prihrani divljači, nije van lovačkog kodeksa biti obučen na taj način. Jednobojna zelena lovačka oprema je vrlo skupa, to svi znamo, i osobno, šteta mi ju je uništavati po lovištu. Zato nju čuvam samo za sami lov i ništa drugo.

--- Kraj citata ---

Iskreno, uvijek sam za to da se za radne akcije obuče i civilna radna odjeća prije nego vojna. Vojnoj uniformi nije mjesto u lovištu.

Pozdrav

skyangel:
Štef, govorim onima koji su pristrani nošenju maskirne odjeće. Ako ju već tolko želiš nositi, onda gledaj da ju nosiš kad te niko ne vidi jer užasno ružno i degutantno izgleda. Ja sam isto par puta zimi na -20 bio uhvaćen sa fotićem u maskirnoj zimskoj jakni (ona s kapuljačom kakvu gotovo svi imamo) i sve me bilo sram vidjeti tu fotku...

sandro derventa:

--- Citat: Tava - 28. 04. 2009. 14:18:06 ---
--- Citat: skyangel - 28. 04. 2009. 14:04:28 ---
--- Citat: shandi - 28. 04. 2009. 13:48:39 --- Jer kad te netko vidi u šumi u maskirnim šarama, ne zna jeli to neki airsoftaš, zalutali vojnik ili nešto treće.

--- Kraj citata ---
Obzirom da sam airsoftaš, vjerojatno mi otuda i najviše afiniteta prema takvim kombinacijama. Dok god je riječ samo o radnim akcijama ili prihrani divljači, nije van lovačkog kodeksa biti obučen na taj način. Jednobojna zelena lovačka oprema je vrlo skupa, to svi znamo, i osobno, šteta mi ju je uništavati po lovištu. Zato nju čuvam samo za sami lov i ništa drugo.

--- Kraj citata ---

Iskreno, uvijek sam za to da se za radne akcije obuče i civilna radna odjeća prije nego vojna. Vojnoj uniformi nije mjesto u lovištu.

Pozdrav

--- Kraj citata ---
Kratko ali jasno,bolje civilka i u radnim akcijama nego li maskirna.Tava  d4 d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju