Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Oprema i Odjeća i obuća

Štap za pucanje

<< < (10/12) > >>

Gabro:
Ja ga imam preko 2 godine i bez njega ne idem u pirš, stvarno me razmazilo. Evo baš sam sad naručio i nastavak za 38,99 USD na e bay pa kvragu i tava i jaja ;D ;D ;D!!! Vidit čemo kako je funkcionalno, sad če se lovit srna na otvorenome u Slavoniji a ako ne ide na dno ormara s ostalim beskorisnim sranjima  ;D ;D
Evo i link  https://www.ebay.com/itm/Primos-2-Point-Gun-Rest-65808/352047225643?epid=1910798650&hash=item51f7a65b2b:g:4rwAAOSwridZ-qSM

pepi2:
Nastavak te bude jos vise razmazio ;D , meni je to sad pod osnovno i ne skidam ga sa tronozca

Gabro:
Ajde neka, Pepi  d4 d4

ivo samoborec:
Ja potpisujem da je Primoz marka od stapa.Imam do sada losa iskustva kod dva lovca,naime kod stiskanja "okidaca"da spusti nogice na zato odredenu visinu jedna nogica uvijek steka.Slali ga natrag ali je kao prosla garancija...ja sam osobno zadovoljan ovim stapom kojeg sam platio 50 eura a odradio je do sada barem 50 komda sto srnece sto crne divljci.Stap nije tezak jer je od suhog drva napravljen.Da bi puco treba ti od 10...20 sekundi da ga namjestis.Neznam koja je stabilnost kod primoza je je priserafljen u sredini...dali se mice puska ako hoces potegnuti na malo dalje..ima i djelova koliko vidim od plastike a plastiku kad malo jace zaserafis hoce i puknut sa vremenom..neznam o tome puno zato   zagipisite!

Gabro:
Ja sam do sada pre zadovoljan!! Vidit čemo kako če ovaj dodatak fercerat ali ako ne bude nešto neče me puno pogodit i ovako mi je dobro...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju