Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Oprema i Odjeća i obuća

Štap za pucanje

<< < (11/12) > >>

pepi2:
Mozda bi malo silikonskog ili teflonskog spreja pomoglo ,na mojem stapu za sad sve ide glatko i besumno . Primos stap sa nastavkom pogodan je i za daleko potegnut jer karabin lezi na dvije tocke i sve je dosta stabilno a super je stvar u doceku mozes sjediti ili stajati, podesis si visinu a puska stoji na stapu . Nastavak je podesiv po duzini a gibljiv u svim smjerovima.
Pogodan je i na neravnom terenu jer svaka noga radi posebno.
Nije to los materijal.

roger:
Decki,
do koje udaljenosti obicno gadjate sa stapa?

pepi2:
Najcesce je to 100-120m i onda pucam gdje hocu a bilo je toga i puno dalje , recimo lisica na cca 210 a vidio sam samo glavu iz trave. Da nije stabilno nebi bilo moguce.

mladjo:

--- Citat: angler - 23. 11. 2017. 07:42:58 ---Pre neki dan sam si napravio podesive štapove za pucanje od aluminijumske garnišne za kupatilsku zavesu (šipka za tuš zavesu). Skolpljen dužine 118cm, maksimalno razvučen 208cm.
Jedna garnišna me je koštala oko 3e, malo sprej farbe i izolir trake, šraf, matica i gotovo.

--- Kraj citata ---

ja sam si napravio ovakav štap ali od onih zelenih kolaca za vrt... s tim da sam stavio špagu kao graničnik... kad se štapovi razšire izgleda ko slovo "A"... na taj način mi uvijek na mojoj visini... rasklapam ga u sekundi... meni je odličan i ne zamijenjiv u piršu... kad mi je dobar dan nekoliko puta sam potegnuo i do 250m... a kad mi nije dobar dan zalo se dogoditi da spustim pušku i na 100m jer vidim da nije to to... pogotovo kad se radi o srnjaku... lisicu i čaglja uvijek probam po principu ide-neide... hao

Gabro:
Pucao sam na sve daljine s njime najdalje sam odstrelio srnu na 250 m s njega ali večinom je to do 150m. Zgodan je i za stisnut pušku uz drvo ili nešto fiksno, štap ukoso upreš u drvo, podesiš visinu, uglaviš pušku između drveta i rašlji štapa fiksno skroz...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju