Autor Tema: IPO JAMARI  (Posjeta: 13068 vremena)

Offline kristijanko

  • K 100
  • **
  • Postova: 116
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #30 u: 22. 10. 2010. 22:18:04 »

Mišljenja sam da je bolje odraditi zeca u dva dana nego ne odraditi uopće, a upisati ocjene (kako to drugi rade).


Osobno sam bio na ispitu i moram reagirati na izjavu gospodina Boškovića i reći samo da nije sve bilo po pravilniku HKS-a. To što je netko kinološki sudac ne daje mu za pravo da on pravilnik tumači na svoj način.
Osobno bi zamolio gosp. Boškovića da mi objasni ovu rečenicu koju sam uzeo za citat a pogotovo ovo u zagradi kako to drugi rade, ja mislim da bi to ljepše zvučalo da si napisao kako to ja radim.

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #31 u: 31. 10. 2010. 12:20:18 »
http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.
što bi bilo kad bi bilo

Offline antoniog

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1099
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #32 u: 31. 10. 2010. 12:34:33 »
Pravilnik

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #33 u: 31. 10. 2010. 12:46:58 »
http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.
ja bi gospodina frukija  zamolio da me zaobiđe u širokom luku i da nerješava svoje osobne probleme preko mene i mojih pasa,hvala unaprijed.

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #34 u: 31. 10. 2010. 12:50:30 »
Cele oprosti ali ja iznosim samo činjenice i želim dokazati da sam u pravu što mi vas većina to osporavate.
Postavio sam pravilnik u kojem sve lijepo piše i koje ocjene pas mora dobiti da bi bio u prvom razredu. Vratimo se na IPO u Jankovcima gdje je Stipin Oskar imao 158 i bio u trečem nagradnom razredu radi oštrine 2,5 a ima bodova za prvi nagradni razred.
« Zadnja izmjena: 31. 10. 2010. 12:55:02 od Fruky »
što bi bilo kad bi bilo

Offline antoniog

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1099
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #35 u: 31. 10. 2010. 12:50:31 »
Ocijenska lista sa IPO vinkovci .

valdop

  • Gost
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #36 u: 31. 10. 2010. 13:01:53 »
http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.

iako nije na moderatoru da se opravdava, a budući da sam ja napisao opomenu, i objašnjava razloge baniranja, ipak iz jedinog razloga što Vi kolega Fruky ste već duže vrijeme na forumu, i morali bi znati za pravila pisanja i ponašanja na forumu, i da forum nije ničija, pa ni Vaša, privatna prčija tako da se ništa ne radi individualno ili na nečiji nagovor, kako Vi pišete, već se svako baniranje i opominjanje radi u dogovoru svih moderatora i admina, a tako će i dalje ostati bez obzira na Vaše ili bilo čije nezadovoljstvo. gospodin Bošković, kojim niste zadovoljni se nije predstavio i on je sankcioniran kao svaki drugi koji piše a ne predstavlja se, i s takvima će biti isto kao i dosada. LOVAC Forum

a moje osobno mišljenje je nešto drugačije, ali kako ovaj forum radi dogovorno, i ne smijem raditi po svom osobnom nahođenju pridržavam se pravilnika a ujedno se borim da sve ostane u granicama normale i normalnog pisanja i sudjelovanja u radu foruma, a isto tako se borim da se sa foruma izbace svi oni koji na bilo koji način drugima govore da lažu, da svoje neuspjehe riješavaju preko foruma i svoje nezadovoljstvo iskazuju na forumu a ne u svojim udrugama, savezima ili bilo gdje drugdje, tako da i Vas upozoravam da negdje drugdje riješite svoje probleme a ne na forumu, pozdrav

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #37 u: 31. 10. 2010. 13:02:01 »
Cele oprosti ali ja iznosim samo činjenice i želim dokazati da sam u pravu što mi vas većina to osporavate.
Postavio sam pravilnik u kojem sve lijepo piše i koje ocjene pas mora dobiti da bi bio u prvom razredu. Vratimo se na IPO u Jankovcima gdje je Stipin Oskar imao 158 i bio u trečem nagradnom razredu radi oštrine 2,5 a ima bodova za prvi nagradni razred.
ja samo neću da se prelama preko mene bilo šta,rješavajte sve što imate al bez mene,moj pas što piše to je i zaradio,a nisam mu ja ocjene piso i nemoj me se doticat,jel sad je prevršilo svaku granicu ljudskosti i gadi mi se to sve

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #38 u: 31. 10. 2010. 13:06:58 »
Ocijenska lista sa IPO vinkovci .
da te pitam šta ti imaš s mojom listom i ko ti daje za pravon da to stavljaš,ostavi se čorava posla ja te lijepo molim jel nismo kako se kaže zajedno ovce ćuvali i nemoj prčkat po mome,nadam se da si pametan i da shvačaš kad je dosta

Offline antoniog

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1099
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #39 u: 31. 10. 2010. 13:18:36 »
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .


« Zadnja izmjena: 31. 10. 2010. 17:29:21 od Nosler »

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #40 u: 31. 10. 2010. 13:26:37 »
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


to mi je prvi ipo,i neznam kako se boduju psi,a ti uteraj deanu ako hoćeš i nedotići me se više i nemoj bit bezobrazan i pokvaren,tolko od mene i neću uopće više da sudjelujem u ovim vašim gadostima,moj pas je to položio i pošteno dobio kolko je zaslužio i ja nemam razloga da bilo šta sakrivam od bilo koga

Offline antoniog

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1099
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #41 u: 31. 10. 2010. 13:34:38 »
Pa niko tebe i tvog psa ne napada ,nego je problem u ocijenskoj listi koja nije po pravilniku ispisana,ali to nije tvoja krivnja ,i nečemo si prijetit .Ako si ti sad  mad nemoramo ti biti svi krivi .

Offline mika

  • K 100
  • **
  • Postova: 339
  • NLT je zakon
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #42 u: 31. 10. 2010. 13:49:45 »
Moram stat na stranu Celetovog psa ,ovo pišem sa punim pravom zato što sam bio tamo ,zasigurno jedan od pasa koji je naj bolje odradio disciplinu rov,za vodu mislim da je jedini dobio 4h,osobno ga je sudac pohvalio ,a što se tiće istjerivanja divljači sigurno je zakinut,a svi prisutni ako če biti iskreni trebali bi potvrditi ovo moje izlaganje,možete misliti što got hočete ali kerič je dobar zagi



Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #43 u: 31. 10. 2010. 13:57:40 »
Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.
što bi bilo kad bi bilo

Offline mika

  • K 100
  • **
  • Postova: 339
  • NLT je zakon
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #44 u: 31. 10. 2010. 14:09:48 »
Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

Sve je reguralno dok se nedokaže suprotno,ali to nije na nama da donosimo sudove o tome, postoje institucije pa neka se bave sa tim jel zato su plačeni,ništa nije idealno  zagi