Autor Tema: IPO JAMARI  (Posjeta: 13153 vremena)

Offline Dejan.Domitrovic

  • K 100
  • **
  • Postova: 222
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #45 u: 31. 10. 2010. 15:52:57 »
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!

Offline Zoran

  • K 100
  • **
  • Postova: 455
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #46 u: 31. 10. 2010. 16:03:56 »
Fruky-ijev pes nije htjeo u vodu na ipo-u

Offline stipa

  • K 500
  • ***
  • Postova: 739
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #47 u: 31. 10. 2010. 17:11:54 »
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!
Nemoj plašit ljude ,kao babu sa DEBELIM KU...M . ti si glavni dirigent tog orkestra ti nemožeš ni bolje ni poštenije to je tvoj nivo i tvoja kinologija, jadno da nemože biti jadnije. 

Offline antoniog

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1099
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #48 u: 31. 10. 2010. 17:37:50 »
Govoriš da ja govorim neistinu ,jesu li ti psi odradili vodu  ččč


Offline Dejan.Domitrovic

  • K 100
  • **
  • Postova: 222
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #49 u: 31. 10. 2010. 18:04:27 »
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!
Nemoj plašit ljude ,kao babu sa DEBELIM KU...M . ti si glavni dirigent tog orkestra ti nemožeš ni bolje ni poštenije to je tvoj nivo i tvoja kinologija, jadno da nemože biti jadnije. 
Na svu sreću moje poštenje ili nepoštenje će suditi dragi Bog i ja mogu uvijek čiste savjesti stati pred Njega za razliku od tebe! Optužuješ mene za nešto što ti potenciraš od kako je stvoren klub!? Svaka daljna rasprava sa ljudima poput tebe je besmislena,, jer sam vam još davno govorio da ovakve stvari samo donose štetu tom klubu!! Pogledaj se u ogledalo i onda uzmi i baci kamen!

Offline Dejan.Domitrovic

  • K 100
  • **
  • Postova: 222
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #50 u: 31. 10. 2010. 18:06:36 »
Govoriš da ja govorim neistinu ,jesu li ti psi odradili vodu  ččč


Moji psi su na očigled svih sudionika vrlo dobro odradili vodu, imao si priliku doći i vidjeti no lakše je nedoći pa pljuvati i pričati besmislice. Također završavam svaku raspravu jer bi zaista bila besmislena!

Offline stipa

  • K 500
  • ***
  • Postova: 739
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #51 u: 31. 10. 2010. 18:09:09 »
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


Još jednom napiši neistinu o meni slijedi privatna tužba! Organizator ispita prirođenih osobina za šunjkavce, retrivere, ptičare, goniće i jamare je KD Vinkovci a ne ja, stoga mislim da bi svatko pametan prestao sa sranjima!
Nemoj plašit ljude ,kao babu sa DEBELIM KU...M . ti si glavni dirigent tog orkestra ti nemožeš ni bolje ni poštenije to je tvoj nivo i tvoja kinologija, jadno da nemože biti jadnije. 
Na svu sreću moje poštenje ili nepoštenje će suditi dragi Bog i ja mogu uvijek čiste savjesti stati pred Njega za razliku od tebe! Optužuješ mene za nešto što ti potenciraš od kako je stvoren klub!? Svaka daljna rasprava sa ljudima poput tebe je besmislena,, jer sam vam još davno govorio da ovakve stvari samo donose štetu tom klubu!! Pogledaj se u ogledalo i onda uzmi i baci kamen!
Pokazao si poštenje na večeri u jankovcima ,kada je bila skupština, sa kutijom pune prasetine koju si odvojio da poneseš kuči NISMO REAGIRALI JER  NAM JE BILO NEUGODNO.

Offline antoniog

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1099
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #52 u: 31. 10. 2010. 18:13:39 »
Nisi mi odgovorio položio si ispit sa psima ,a psi nisu ušli u vodu .
A, z11  malo nam pojasni teranje zeca ,kako su ti psi terali zeca i dali si ih pušto sa povodca.

Offline stipa

  • K 500
  • ***
  • Postova: 739
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #53 u: 31. 10. 2010. 19:05:51 »
Dejane več kad si se uhvatio poštenja , zašto nisi uplatio za Darka Čulara ipit u Jankovcima  , a čovjek ti je dao novac da to rješiš , i zašto si čovjeka doveo do neugodne situacije da ga ljudi moraje prozivati za neizvršavanja svoji obaveza , jer si mislio da če to proči neprimječeno ,kako bi ti ostalo tih tristo kuna ili
 nešto drugo . ovu informaciju sam dobio od MIKE koji je tvoj i moj prijatelj  i član ovoga našeg dragog  foruma .

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #54 u: 31. 10. 2010. 20:53:45 »
Fruky-ijev pes nije htjeo u vodu na ipo-u
Zorane ja priznam da nije htjeo u vodu jer nije ni došao do nje jer je prije pao pa nije ni mogao ići na tu disciplinu.
što bi bilo kad bi bilo

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #55 u: 31. 10. 2010. 21:05:13 »
Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

Sve je reguralno dok se nedokaže suprotno,ali to nije na nama da donosimo sudove o tome, postoje institucije pa neka se bave sa tim jel zato su plačeni,ništa nije idealno  zagi
Mika koja je tvoja uloga u svemu ovome, ovdje na forumu daješ podršku tome ispitu i pričaš kako je sve bilo po pravilniku a bio si glavni špiun Stipin sa toga ispita i slikao si rov, samo vas dvojica znate zbog čega, ali znam i ja i vas dvojica pričate gadosti o meni ali ja o vama neću.
« Zadnja izmjena: 31. 10. 2010. 21:07:27 od Fruky »
što bi bilo kad bi bilo

Offline kristijanko

  • K 100
  • **
  • Postova: 116
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #56 u: 01. 11. 2010. 02:00:57 »
deane tebi nece niko suditi,ali kad dođe vrijemee tebi ce ti suditi najbliži ,...pa u konačnici ako uzmez bekov povodac i objesiš se niko neće žaliti za tobom,a  imam jedno pitanje za tebe,kada si vodio psa na ispit,jel to istina da si mu gurnuo ljutu feferonu psu ljutu feferonu u analni otvor da bude agresivniji.......oprosti ako sam bio nekulturan,tako mi smo razmijenjivali informacije...forumaši....

Offline mika

  • K 100
  • **
  • Postova: 339
  • NLT je zakon
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #57 u: 01. 11. 2010. 08:56:06 »
Nitko nije ovdje pljuvao psa i rekao da on nije dobar, to da li je on zakinut to na ocjenskoj listi ne piše već piše da iz oštrine ima trojku što znači da ne može biti u prvom nagradnom razredu i ako je on zakinut opet potvrđuje da ispit nije bio regularan.

Sve je reguralno dok se nedokaže suprotno,ali to nije na nama da donosimo sudove o tome, postoje institucije pa neka se bave sa tim jel zato su plačeni,ništa nije idealno  zagi
Mika koja je tvoja uloga u svemu ovome, ovdje na forumu daješ podršku tome ispitu i pričaš kako je sve bilo po pravilniku a bio si glavni špiun Stipin sa toga ispita i slikao si rov, samo vas dvojica znate zbog čega, ali znam i ja i vas dvojica pričate gadosti o meni ali ja o vama neću.

Ja neznam šta sse sa tobom dešava,ili ti želiš da netko priča laži znači pišem samo ono što sam vidio,a što se tiče tebe nemam razloga ni da te blatim ni da te hvalim,a za razliku od tebe uvjek stojim iza onoga što vidim a ne iza onoga što sam čuo, od nekoga,a meni je žao ako ti imaš nekakvih problema sa nekim pa si izabro ovaj put da preko nekoga rješavaš svoje  komplekse,i opet kažem celetov pas je bio najbolji toje moje viđenje,a nemora biti tako,toje moja uloga u svemu tome,samo istina koja če se kad tad otkriti a onda če se viditi dali je čika Frukky upravu kao što to voli napisati,toliko od mene i sa ovim zatvaram svoje sudjelovanje u debatama koje nemaju argumente znači izmišljotinama

Offline stipa

  • K 500
  • ***
  • Postova: 739
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #58 u: 01. 11. 2010. 10:52:51 »
ljudi nemojmo odustajat od rasprave, koja vodi istini i samo istini ,najlakše je reći da odistajem kad nemam izlaza, samim time priznajem svoje pogreške, svako ima pravo pogrešiti i pogrešku ispraviti ,a ne lagati sebe i druge,  za svaki posao račun dolazi na kraju .

Offline pavo

  • K 100
  • **
  • Postova: 137
Odg: IPO JAMARI
« Odgovori #59 u: 01. 11. 2010. 11:51:07 »
Tko prizna,pola mu se prašta!!!!!
       zagi