Autor Tema: Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER  (Posjeta: 8895 vremena)

Offline gavro

  • K 100
  • **
  • Postova: 107
  • tko drugom jamu kopa fizicki je radnik
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« u: 03. 04. 2010. 08:15:43 »
Nemogu da vjerujem da jedno detesce moze da izazove lavinu postova a svi znamo tko je i staje
Jednom rijecju obicni provokator koji od dosade nezna sta bi sa sobom
E padruze nikola kada ti je toliko dosadno sto nisi dosao da nam pokazes LAVOVE
I nemoj da se vadis na probleme sa parama i sa carinom , budi bez brige ja cu sve da rijesim i lovu i carinu pa ako trba kupit cu ti i pravoga psa
Daj prestani vise da seres i uozbilji se malo jer biti budala to umije svatko  ZBOGOM djete!!!! sor
Gavro,ja se kladim da pored ovog "deteta" nesmes stati,a to sto ti imas 100 godina,ne znaci da su ostali deca sor. Ja se nisam vadio na probleme sa parama i carinom,nisam imao sta da izvedem na taj vas ispit a i ne zanima me.
Jos jednom: Ispit nije sniman jer sigurno nije bio posten kako vi kazete.  zagi
Vidis nikola ja sam bio na crti ali tebe nije bilo a razlog samo ti znas jer taj Grandel neizgleda kao stene.
E sad o ispitu, ako te nezanima kako ti stalno tvrdis a ja se slazem s tobom da nemora da te zanima, zasto onda inzistiras na snimcima sa IPOa
Vidi jednu stvar taj IPO je jedna sluzbena utakmica koja je odrzana na visokoj razini i nije zasluzio da se
povlaci po forumu, izmedju ostalog imas sluzbenu stranicu kluba pa tamo ljepo vidi rezultate ako te zanima ako ne onda stani malo na loptu. :hundtrinkend:
Tko drugome jamu kopa  fizicki je radnik

Offline pavo

  • K 100
  • **
  • Postova: 137
? NJEMAčKI LOVNI TERIJER ?
« Odgovori #1 u: 03. 04. 2010. 08:48:43 »

Gavro,ja se kladim da pored ovog "deteta" nesmes stati,a to sto ti imas 100 godina,ne znaci da su ostali deca sor. Ja se nisam vadio na probleme sa parama i carinom,nisam imao sta da izvedem na taj vas ispit a i ne zanima me.
Jos jednom: Ispit nije sniman jer sigurno nije bio posten kako vi kazete.  zagi
[/quote]
kazes nikola ispit te nezanima pa sta onda stalno navaljujes i dosadujes za snimak ispita....

Offline mika

  • K 100
  • **
  • Postova: 339
  • NLT je zakon
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #2 u: 03. 04. 2010. 10:46:19 »


Druženje posle ipo u Jankovcima.
Toga ima i kod nas u kafani svako vece,postavite snimak sa ispita da znamo sta se u polju radilo,kafana nas ne zanima.
Tebe daje zanimalo tibi došo da sve vidiš,a ne stalno forsirati  jedno te isto ili vi organizirajte nešto paćemo mi doči davam pokažemo šta rade nemci

Offline davidenkoxy

  • K
  • *
  • Postova: 38
? NJEMAčKI LOVNI TERIJER ?
« Odgovori #3 u: 05. 04. 2010. 10:54:01 »
Na jesen ima Svestrana utakmica u Srbiji u Mokrinu. Ko je samo položi imaće pravo da priča da ima svestranog psa! Da vidimo ko od ovih što nisu mogli i hteli preko granice neće doći? Takodje i od 'Jankovčana" ko će tamo otići? Ipak je to više od samog urođenog ispita. Treba samo napraviti anketu predloga za sudije? U suprotnom može opet da se priča o nepoštenju.
« Zadnja izmjena: 06. 04. 2010. 15:39:56 od valdop »

Offline makim

  • K
  • *
  • Postova: 15
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #4 u: 05. 04. 2010. 12:00:47 »
Neko je napisao da je pas iz Kladova dosao na ispit i da je pao yato sto nije prosao rov.
A sta nije uradio u rovu?

Offline gavro

  • K 100
  • **
  • Postova: 107
  • tko drugom jamu kopa fizicki je radnik
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #5 u: 05. 04. 2010. 12:11:59 »
Neko je napisao da je pas iz Kladova dosao na ispit i da je pao yato sto nije prosao rov.
A sta nije uradio u rovu?
Nazalost nije mogao da prode kroz rov ili suzenje u rovu, svejedno sada uglavnom nije prosao. z5
Tko drugome jamu kopa  fizicki je radnik

Offline davidenkoxy

  • K
  • *
  • Postova: 38
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #6 u: 05. 04. 2010. 18:03:18 »
Pas koji nemože kroz rov onda nije ni u standardu? Koji iskusan odgajivač prevaljuje toliki put i pada na takvoj disciplini? Nije jasno što ga hvalite i oplakujete istovremeno. Po čemu je poseban? Meni je to licemerno!

Offline TUROPOLJE

  • K 500
  • ***
  • Postova: 565
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #7 u: 05. 04. 2010. 19:14:10 »
 :shok:

Offline darko čular

  • K 100
  • **
  • Postova: 179
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #8 u: 05. 04. 2010. 21:01:47 »
Pas koji nemože kroz rov onda nije ni u standardu? Koji iskusan odgajivač prevaljuje toliki put i pada na takvoj disciplini? Nije jasno što ga hvalite i oplakujete istovremeno. Po čemu je poseban? Meni je to licemerno!
Odakle tebi da je on iskusan. Iskusni uglavnom nisu niti dosli jer su znali sta ih ceka a to nebi islo u njihov prilog. Većinom su bili mladi kinolozi koji nemaju sto izgubiti a velika imena su se oglušila, mogli su barem na smotru doći s obzirom da su ocjenjivali gospoda iz njemačke. Bilo je tu i iznimki ali zanemariv broj.
Sve u svemu sudila su imena iz vrha kinologije a takmicili se amateri, žalosno ali istinito. Bitno je da velika imena znaju tko ima đukele, a svoje plemenitaše nisu imali hrabrosti dovesti, i onda ona jadna da nemože biti jadnija:
Disu oni bili kad sam ja imao terijere  hao

Poslje bitke svi junaci!!! :pferd:

Offline davidenkoxy

  • K
  • *
  • Postova: 38
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #9 u: 05. 04. 2010. 21:23:47 »
Unapred se izvinjavam ako grešim. Razumeo sam da je takmičar iz Kladova Siniša Beljić? A po čemu su ta gospoda "vrh" (mislim suci)? Za mene su sudije svi isti. Svako ko nekoga angažuje smatra ga za vrhunskog!?

Offline NLT

  • K 100
  • **
  • Postova: 252
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #10 u: 05. 04. 2010. 21:48:20 »
Zanima me koliki ce biti interes za svestranu kada svi znamo da zadnjih par godina niste imali ni IPO.Ocekujete da se pojave psi sa polozenim IPO izvan Srbije ili da se takmice stariji psi koji su davno polozili?Molim te objasni.

Na jesen ima Svestrana utakmica u Srbiji u Mokrinu. Ko je samo položi imaće pravo da priča da ima svestranog psa! Da vidimo ko od ovih što nisu mogli i hteli preko granice neće doći? Takodje i od 'Jankovčana" ko će tamo otići? Ipak je to više od samog urođenog ispita. Treba samo napraviti anketu predloga za sudije? U suprotnom može opet da se priča o nepoštenju.

Offline kamičanin

  • K 100
  • **
  • Postova: 388
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #11 u: 05. 04. 2010. 22:37:37 »
dozvoljeni su samo ispiti nad zemljom bez rada u rovu do daljnjeg;pas koji ima taj ispit može da pristupi utakmici na KT i utakmici tipa:rad nakon pucnja,pretpostavljam da se radi o takvoj vrsti utakmice.Kod nas u šapcu se planira na jesen rad  nakon pucnja po usvojenom pravilniku sa dodelom kandidature CACT
Ko drugome jamu kopa,pomaže mu u jamarenju!

Offline traper

  • K
  • *
  • Postova: 63
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #12 u: 05. 04. 2010. 22:39:05 »
Šta sad kažete  uf fre 2p

g. čular vaš komentar  molim

Offline traper

  • K
  • *
  • Postova: 63
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #13 u: 05. 04. 2010. 22:42:01 »
Šta sad kažete  uf fre 2p

gospodo forumaši ovdje je tema i dalje NLT, tko se ne bude držao teme snositi će sankcije, svi postovi do sada će biti premješteni u - izložbe i utakmice - LOVAC Team
« Zadnja izmjena: 05. 04. 2010. 23:35:17 od valdop »

Offline Dejan.Domitrovic

  • K 100
  • **
  • Postova: 222
Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER
« Odgovori #14 u: 06. 04. 2010. 09:53:15 »
Na jesen ima Svestrana utakmica u Srbiji u Mokrinu. Ko je samo položi imaće pravo da priča da ima svestranog psa! Da vidimo ko od ovih što nisu mogli i hteli preko granice neće doći? Takodje i od 'Jankovčana" ko će tamo otići? Ipak je to više od samog urođenog ispita. Treba samo napraviti anketu predloga za sudije? U suprotnom može opet da se priča o nepoštenju.
Lijepo je da se nešto organizira, samo me zanima kako će te ocjenjivati rad u polju kad se on prepisuje sa ispita(s obzirom da se ispiti ne održavaju već duže vrijeme) i ako nema rada u rovu onda to nije potpuni svestrani ispit? A što se tiće toga da je to više od urođenih osobina,, je samo što se taj dio ne prenosi sa tih pasa na potomke, to je čisti trening i uglavnom ovisi o tome koliko vodić kvalitetno pripremi svog psa. Jasno da je preduvjet što normalniji pas lako vodljiv i karakterno stabilan.