Autor Tema: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC  (Posjeta: 199675 vremena)

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #870 u: 08. 06. 2011. 14:50:50 »
dobar dobre usi crna njuška još samo puno puštanja na teren da se razvije konstitucija i radne osobine.Kako se slazu terijeri s njima

...pustanjeu teren,vitamini, ampule,kapizakosti,vrhunska hrana. Sve ce to dobiti, na njemu je samo da radi ;D
Kombinacija sa terijerima je odlicna, ako su normalni LOVNI terijeri u pitanju. Istarac ostaje istarac a terijer dobija na duzini i radijusu. Evo jedan poluprimjer takve kombinacije:

http://www.youtube.com/watch?v=eTjN1ySbSZ8#

Offline Radan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 689
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #871 u: 09. 06. 2011. 07:58:50 »
nostromo nemoj pritrat sa pustim vitaminima dobra hrana za štence i puštanje, čišćenje redovito,ne držati predebelo,vitamini i minerali samo ako primjetiš neke anomalije

Offline TUROPOLJE

  • K 500
  • ***
  • Postova: 565
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #872 u: 12. 06. 2011. 11:45:03 »
nostromo ,,majko mila pa šta ti dobijaš ovakvim treningom u svinjcu .

A izvorni rad terijera je da radi samostalno kao i istarski gonić a u čoporu i pinč radi na svinju.

Kuda je ovo sve dovelo...

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #873 u: 12. 06. 2011. 22:33:05 »
nostromo ,,majko mila pa šta ti dobijaš ovakvim treningom u svinjcu .

A izvorni rad terijera je da radi samostalno kao i istarski gonić a u čoporu i pinč radi na svinju.

Kuda je ovo sve dovelo...

A sta ti dobijas ovakvim vristanjem od prve? Ko da me je napala kakva baba na pazaru!
Kako ti znas sta se tu dogadjalo prije i posli snimke? Ne znas, jel tako?! Pa onda ispeci pa reci!

Prvo smo pustali pasa po pasa i nista. Onda smo pustili dvoje i poceli su raditi fino(terijeri) i onda je kolega pita moze li pustiti ovu mjesanku sa mojim terijerima da vidi oce li i ona sta raditi. Sva tri pasa su tu cini mi se vidila svinju prvi put.

Svi moji pasi do 10-12 miseci starosti idu u teren na zeca sami u 90% slucajeva.  Kad to savladaju onda mogu svinju ako oce a ako i nece zaboli me miš!

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #874 u: 12. 06. 2011. 22:36:50 »
nostromo nemoj pritrat sa pustim vitaminima dobra hrana za štence i puštanje, čišćenje redovito,ne držati predebelo,vitamini i minerali samo ako primjetiš neke anomalije

Ciscenje i ampula obavljeni. Eukanuba u zdili, vitamine jos necemo a AD kapi jer je stenac malo duzi pa da mu potpomogne kosti da ne legnu. Inace turbo san zadovoljan stenetom. Strasan karakter, meni je to kod pasa najbitnije. Eksterijer ne znam je li po standardu vrh ali po mom ukusu jest a kako ja nemam uzgajivackih ambicije mislim da je to u redu. Osim ako mi i tu nema neki padobranac nesto za soliti pamet.

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #875 u: 12. 06. 2011. 23:27:36 »
Citat:
Ciscenje i ampula obavljeni.

A kog vraga si ga išao čistiti i ampulirati?  mad

Citat:
Eukanuba u zdili, vitamine jos necemo a AD kapi jer je stenac malo duzi pa da mu potpomogne kosti da ne legnu.

Zašto si stavljao ampule u zdilu i zašto nisi vitamine a AD kapi za ležanje kostiju?  mad

Citat:
Inace turbo san zadovoljan stenetom. Strasan karakter, meni je to kod pasa najbitnije.

Zašto si išao ugrađivat turbo u štene?  mad
Radi karaktera?  uf

Citat:
Eksterijer ne znam je li po standardu vrh ali po mom ukusu jest a kako ja nemam uzgajivackih ambicije mislim da je to u redu.

Zašto neznaš jeli po standardu vrh i zašto nemaš uzgajivačkih ambicija?  pljus

Citat:
Osim ako mi i tu nema neki padobranac nesto za soliti pamet.

Z a d o v o lj a n???  fre

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #876 u: 13. 06. 2011. 06:16:44 »

Z a d o v o lj a n???  fre

Alo Potteru ti mi se ne obracaj :P. Tamo san te vidija na slici sa dva bull terijera, ti sigurno imas pun frizider male dice happi

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #877 u: 13. 06. 2011. 10:10:34 »

Ono nisu moji psi. Samo sam htio pokazati da i ta agresivna pasmina može u svoje redove primiti alfa mužjaka u svoje redove i biti miroljubiva.  fre fre

Međutim, svi oni napisi su pravome vlasniku otvorili oči i sad je shvatio da je sje.an i odlučio se preseliti u izolaciju kako nebi naudio nekome.



Offline misel

  • K
  • *
  • Postova: 2
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #878 u: 13. 06. 2011. 21:26:41 »
ja zs dva dan imat leglo istarskih kratkodlakih goniča od roditelja zečara pareno pod europskim prvakom

Offline Fruky

  • K 500
  • ***
  • Postova: 538
  • ovo je moja kinologija
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #879 u: 14. 06. 2011. 21:28:39 »
ja zs dva dan imat leglo istarskih kratkodlakih goniča od roditelja zečara pareno pod europskim prvakom

U čemu je Evropski prvak.
što bi bilo kad bi bilo

Offline dr.natterwald

  • K 500
  • ***
  • Postova: 846
    • NATTERWALD deutscher jagd terrier
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #880 u: 17. 06. 2011. 23:30:46 »
Ciscenje i ampula obavljeni. Eukanuba u zdili, vitamine jos necemo a AD kapi jer je stenac malo duzi pa da mu potpomogne kosti da ne legnu. Inace turbo san zadovoljan stenetom. Strasan karakter, meni je to kod pasa najbitnije. Eksterijer ne znam je li po standardu vrh ali po mom ukusu jest a kako ja nemam uzgajivackih ambicije mislim da je to u redu. Osim ako mi i tu nema neki padobranac nesto za soliti pamet.
aaaaaaaaaaa izdajooooo!!  :shok:
ček samo da ti ga ja vidim i da ga 'nasolim'  dois
a kad smo kod padobransko noćnog desanta,večeras sam ti bio u boksevima,.. .
skidaj sliku terijera sa avataraaaaa!!! ti si gotov legaaaaa prešao si  mad
pozz dr.hase  :bunny:

Offline vuk sa motajice

  • K 500
  • ***
  • Postova: 673
  • budi do kraja ono sto jesi
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #881 u: 10. 09. 2011. 21:46:57 »
Novo pojacanje kod mene. ;)
Moja puska,moj pas i ja

Offline nostromo

  • K 500
  • ***
  • Postova: 915
  • (P)loviti se mora!
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #882 u: 07. 10. 2011. 18:55:16 »
Prvo oblajavanje. happi

http://www.youtube.com/watch?v=c9IePMgFb9E#

Tocno 4 miseca nakon malac se interesira za neke druge divljaci. Prvi samostalni glas na trag zeca pustija je tek jucer iako vec odavno lajucka uz starije pase kad gone. Ja zadovoljan!  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=3sDTjL8pgtU#

Offline sisaric

  • K
  • *
  • Postova: 23
    • Šime Šarić
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #883 u: 12. 12. 2011. 20:37:58 »
Evo jedna slika iz lova moje istarke ove nedilje. Šteta što nisan ima bolju kameru da uspijen slikati i mačku koja je bila na vrhu bora.  ;D

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Odg: ISTARSKI KRATKODLAKI GONIC
« Odgovori #884 u: 12. 12. 2011. 21:14:33 »
Super slika!  happi zagi
I aint asked any pardon for anything I've done.