Autor Tema: Njemački kratkodlaki ptičar  (Posjeta: 158077 vremena)

Offline prepelicar

  • K 100
  • **
  • Postova: 256
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #345 u: 28. 05. 2010. 22:54:54 »
Danas sa treninga!





Offline fidel

  • K
  • *
  • Postova: 13
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #346 u: 10. 08. 2010. 09:37:21 »
-Čuvaj se "senjske ruke"-rekla kazala za pse a nitko ih u Hrvatskoj nije vidio na utakmici i izložbi!! d1



KUMAN

20 x CAC, 8 x CACIB, 12 x BOB, 6 x BOG, 3 x BIS, Klupski pobednik HU I SLO.
Reultati u radu: IPO, B1, C1, ÖTV 1, MVV1-CACIT, IKP. HD-O Uzgojni Pregled V1

HABEK POKRIJTE SE UŠIMA...

KUMAN nikada nije izveden na IKP

kolega fidel, član si od 2008 g. a nikada se nisi predstavio, učini to što prije LOVAC Team
« Zadnja izmjena: 10. 08. 2010. 10:31:53 od valdop »

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #347 u: 10. 08. 2010. 13:06:32 »
Auuuu,
svuda prozivanje !
Taj IKP je magican za mnoge.....
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #348 u: 10. 08. 2010. 13:11:45 »
Nemam trenutno bolju sliku - ali ``peharcic`` sa IKP-a izgleda ovako :
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline fidel

  • K
  • *
  • Postova: 13
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #349 u: 10. 08. 2010. 14:41:02 »
Evo kolega da se predstavim,iako mislim da vec i jesam.
Ja sam Igor Horti iz Apatina.

Pas koji je ostenjen 11.01.2003. nije mogao biti izveden na IKP 1997.godine.
Doduse istine radi,Kumanov brat Kastor jeste bio na IKP-u 2007.god,. a evo i opisa njegovog rada:
PNr. 162 Kastor, 2. Preis, 128 Punkte, Fw. V, Führer: M. OBRAD
Kräftiger Hellbraun-Schimmelrüde des schweren Arbeitstyps, zeigt sehr gute Feldmanieren, und kommt bereits
im ersten Gang auf Fasane zum Vorstehen. Raumgreifende Suche mit gutem Führerkontakt als auch
einwandfreiem Gehorsam mit u. auch ohne Wild.
Das Finden des ausgelegten Federwildes erfolgt korrekt, beim Abgeben d. Ente ist aber bereits ein leichtes
Einwirken d. Führers feststellbar.
Die Wasserarbeit auf der lebenden Ente beginnt sehr gut u. passioniert, aufgrund eines eklatanten Führerfehlers
wird der Hund v. d. Schwimmspur aber dann regelrecht abgerufen u. fehldirigiert. Auch das Abgeben einer eingeworfenen Ente erfolgt nicht korrekt. Der Hund besticht durch seine besondere Ruhe u. ein sehr angenehmes Wesen.
« Zadnja izmjena: 10. 08. 2010. 16:34:49 od valdop »

Offline mika

  • K 100
  • **
  • Postova: 339
  • NLT je zakon
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #350 u: 18. 09. 2010. 18:57:06 »
Interesira me dali je mana svjetlo oko kod kratkotlakog ptičara

Offline SUMO

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1291
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #351 u: 12. 11. 2010. 14:50:42 »
Vise nije
jedna lepa slika za ljubitelje
....`` bilo kojom  planinom, ili dolinom, odjekuje puska moja k`o nebeski grom``........

Offline gorance

  • K 100
  • **
  • Postova: 238
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #352 u: 12. 11. 2010. 17:29:47 »
kako odabrati štene iz legla?postoje li neki znakovi u ponašanju šteneta koji nagoveštavaju da će biti dobar radni pas?na šta treba obratiti paznju?kako vi odabirate štene?hvala...

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #353 u: 12. 11. 2010. 18:11:53 »
kupio sam štene od psa faruck plameni pas-sin od ralpha od beranjskih vratnica i sare,i od laike-kćer od ronni i gegia di roccaraso.ako je netko upoznat da mi nešto kaže o tim linijama,hvala zagi

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #354 u: 13. 11. 2010. 02:03:36 »
Ej momci -vi kaj imate skrivene postove prdstavljanja i slično-

-ja vam prvi neću ništa odgovoriti a poznam linije koje imate u "ruci"

zbog! - dok se ne predstavite potpuno svima nama a i na svojim osobnim stranicama

niste zavrijedili da vam netko tko se bavi godinama uzgojem i radnim utakmicama

da vam izda "tajnu zanata" s kojim ste se počeli baviti - to košta vremena , goriva , "druženja"
"snimanja" i sličnog -npr.kupili ste psa kod Štrbca u Belom manastiru -on vam je sve rekao?!( aha?)

- da ste osobno pitali putem mail-a ili tel. ili mob-a OK - ali momci i mladi lovci?!

-naučite se ispeči zanat a ne da vam drugi daju informacije "na tanjuru"(op.a.)

Pozz svima i Dobra kob

tema je i dalje Njemački kratkodlaki ptičar a ne predstavljanje, ako ne želiš pisati o tome preskoći temu i sve OK, za LOVAC Team, valdop
« Zadnja izmjena: 13. 11. 2010. 15:18:35 od valdop »

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #355 u: 13. 11. 2010. 06:04:19 »
kolega ja sam predstavljen u rubrici koja je za te stvari i nemam šta skrivat zagi

Offline gorance

  • K 100
  • **
  • Postova: 238
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #356 u: 13. 11. 2010. 15:09:02 »
ja psa nemam,sviđa mi se nkd.ali kako da odaberem štene.svaki ciga svoga konja hvali.svaki prodavac će što je sasvim normalno hvaliti svog psa,isticati kvalitete,a prećutati mane.ja sam lepo i kulturno postavio pitanje i potražio savet,a veliki su uvek bili oni majstori koji su učenicima prenosili svoje znanje a ne oni koji su ga ljubomorno skrivali da bi se mogli šepuriti okolo i podcenjivati druge.šta da se radi...nismo svi mogli postati kinološki stručnjaci poreklom i rođenjem.ovde je izgleda postala uvreda pitati za savet.
veliki pozdrav i hvala na razumevanju

Offline cele

  • K 100
  • **
  • Postova: 175
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #357 u: 13. 11. 2010. 20:51:27 »
Ej momci -vi kaj imate skrivene postove prdstavljanja i slično-

-ja vam prvi neću ništa odgovoriti a poznam linije koje imate u "ruci"

zbog! - dok se ne predstavite potpuno svima nama a i na svojim osobnim stranicama

niste zavrijedili da vam netko tko se bavi godinama uzgojem i radnim utakmicama

da vam izda "tajnu zanata" s kojim ste se počeli baviti - to košta vremena , goriva , "druženja"
"snimanja" i sličnog -npr.kupili ste psa kod Štrbca u Belom manastiru -on vam je sve rekao?!( aha?)

- da ste osobno pitali putem mail-a ili tel. ili mob-a OK - ali momci i mladi lovci?!

-naučite se ispeči zanat a ne da vam drugi daju informacije "na tanjuru"(op.a.)

Pozz svima i Dobra kob

tema je i dalje Njemački kratkodlaki ptičar a ne predstavljanje, ako ne želiš pisati o tome preskoći temu i sve OK, za LOVAC Team, valdop
ti se momak malo praviš prepametan kolko sam mogo proćitat iz ostalih postova a i nisam te pito za komentar

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #358 u: 14. 11. 2010. 22:43:07 »
mirko@inet. ne znam kaj ti hoćeš!? - ja za tebe nisam bilo tko da mi se tak obraćaš  - zna se za mene od 1982 i
nemoj mi se više  tako obraćati JAVNO

-kaj je moderator????? -sad ne znaš reagirati????-  već mi je dosta
takvih "nadobudnih" po postovima po psima koji ne znaju ništ i vrijeđaju nas stare trailere i uzgajivače -a - a ti nadobudni mirko@inet i ostali......-kaj ne dojete na utakmice KUP-a HLS-a
i na Državno HKS-a - da nam pokažete svoje znanje??!!- i da nam se predstavite pred svima!-sa svojim psima!

-Gospodo -ovo je prešlo u vrijeđanje dugogodišnjeg uzgoja i rada sa psima ne samo unutar
granica naše Lijepe HR- nego što radimo i vani i radimo kvalitetu za buduće "prave lovce i uzgajivače"

-mirko@inet. -nemoj se više tako prema meni obraćati - jer! -ja za tebe nisam nikakav balavac da se tako javno obraćaš- tražim izvinjenje putem ovih stranica u roku 24 sata ili u protivnom ću podnijeti privatnu
tužbu protiv tebe i admin-a koji ovo kontrolira - gospodo vrijeđanje mojeg rada i mojih rezultata ne dopuštam niti sudcima
HKS-a -niti sudcima HLS-a; A bilo kome na ovome portalu mogu biti pokazani svi rezultati osobno na mojoj kućnoj adresi u Koprivnici , Dubovečki breg 19.- uz prilog svih pisanih objašnjenja po odrađenim utakmicama - sa peharima osvojenih od strane mojih pasa .

-svim dobronamjernim vlasnicima i uzgajivačima želim Dobru kob ( a svi ostali nek se predstave pred svima kao i ja punim imenom i prezimenom )-i sa rezultatom svojih pasa

Offline best of habek

  • K 100
  • **
  • Postova: 249
    • BEST OF HABEK FCI 42/04
Odg: Njemački kratkodlaki ptičar
« Odgovori #359 u: 14. 11. 2010. 22:52:11 »
Evo nekih "kultirnih citata" našeg kolege Celet-a :Citat: antoniog - Listopad 31, 2010, 13:18:36
Cele ,ja neznam šta ti očeš da kažeš ,pa ti si ocijensku listu postavio javno da svi vide i da je komentarišu .A da nisi to htjeo nebi ju niti postavio .
A ,to što ti očeš uterat Deanu,čovijeku  koji je vodio i organiziro  ovaj ispit, to je tvoj problem .


to mi je prvi ipo,i neznam kako se boduju psi,a ti uteraj deanu ako hoćeš i nedotići me se više i nemoj bit bezobrazan i pokvaren,tolko od mene i neću uopće više da sudjelujem u ovim vašim gadostima,moj pas je to položio i pošteno dobio kolko je zaslužio i ja nemam razloga da bilo šta sakrivam od bilo koga
OdgovorOdgovor Citirati ovo u OdgovoruCitat: Pretplata na ovaj ForumObavijest
5     Lovna kinologija / Izložbe i utakmice / Odg: IPO JAMARI    : Listopad 31, 2010, 13:06:58
Citat: antoniog - Listopad 31, 2010, 12:50:31
Ocijenska lista sa IPO vinkovci .
da te pitam šta ti imaš s mojom listom i ko ti daje za pravon da to stavljaš,ostavi se čorava posla ja te lijepo molim jel nismo kako se kaže zajedno ovce ćuvali i nemoj prčkat po mome,nadam se da si pametan i da shvačaš kad je dosta
OdgovorOdgovor Citirati ovo u OdgovoruCitat: Pretplata na ovaj ForumObavijest
6     Lovna kinologija / Izložbe i utakmice / Odg: IPO JAMARI    : Listopad 31, 2010, 13:02:01
Citat: Fruky - Listopad 31, 2010, 12:50:30
Cele oprosti ali ja iznosim samo činjenice i želim dokazati da sam u pravu što mi vas većina to osporavate.
Postavio sam pravilnik u kojem sve lijepo piše i koje ocjene pas mora dobiti da bi bio u prvom razredu. Vratimo se na IPO u Jankovcima gdje je Stipin Oskar imao 158 i bio u trečem nagradnom razredu radi oštrine 2,5 a ima bodova za prvi nagradni razred.
ja samo neću da se prelama preko mene bilo šta,rješavajte sve što imate al bez mene,moj pas što piše to je i zaradio,a nisam mu ja ocjene piso i nemoj me se doticat,jel sad je prevršilo svaku granicu ljudskosti i gadi mi se to sve
OdgovorOdgovor Citirati ovo u OdgovoruCitat: Pretplata na ovaj ForumObavijest
7     Lovna kinologija / Izložbe i utakmice / Odg: IPO JAMARI    : Listopad 31, 2010, 12:46:58
Citat: Fruky - Listopad 31, 2010, 12:20:18
http://img709.imageshack.us/i/img001md.jpg/

Zahvaljujem celetu što je postavio ocjensku listu sa ispita pa ja ne moram postavljati od drugoga psa, jer i na ovoj je vidljivo da ispit nije bio regularan i da pojedincima nije poznat pravilnik kako oni tvrde pa vjerujem da će ovaj pravilnik biti na mojoj strani i dokazati o čemu ja pišem. Ovo je jedan dokaz o nepravilnosti ispita i ima ih još.
Pitanje za moderatore, da li se ovdje čitaju samo moji postovi. Baniran sam zbog poticanja na svađu i ne pisanja o temi.
Molim vas da mi pročitate gdje sam ja i jednom riječi spomenuo ime Ivice Boškovića, gospodin se nije ni predstavio i vi ne reagirate, gospodin napada mene vi ne reagirate, i dotični gospodin napada većinu terijeraša sa riječima da trebamo potražiti psihijatra i vi ne reagirate. Tako da vam to nije razlog zbog čega želite mene banirati i znam tko stoji iza moga baniranja pa gospodo izvolite.
ja bi gospodina frukija  zamolio da me zaobiđe u širokom luku i da nerješava svoje osobne probleme preko mene i mojih pasa,hvala unaprijed.
Odgovor