Autor Tema: Lovački domovi i kuće  (Posjeta: 17556 vremena)

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
« Odgovori #15 u: 16. 10. 2008. 20:16:23 »
Prekrasan Dom.
Samo da nezapne kakvom biznismenu za oko pa da ga "privatizira".

Kako to već biva kod nas... koncesija na lovište, a u sklopu lovišta Dom... onda nastanu nakakvi gubici u ...nakon toga diže se u Banci kredit kako bih se sanirali manjkovi i stavlja se hipoteka na Dom ...onda se manjkovi nemogu sanirati pa Dom ide na bubanj... onda se pojavljuje nekakva firma i koja legal otkupljuje Dom od Banke ... iii...iii... iiii nakon kratkog vremena kada Dom pripadne u potpuno vlasništvo "dobročiniteljskoj" firmi pojavljuje se Direktor firme koja je kupila Dom i u njemu prepoznajemo gospodina sa početka priče ili nekoga od njegovih rođaka...

Znam ja za taj Dom i lokaciju gdje se nalazi... ;)

eh vidim ja da ti znas i vise. ;D

« Zadnja izmjena: 05. 05. 2010. 22:30:39 od PinzHunter »
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline zhrvoje

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2457
  • Gun Nut
Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
« Odgovori #16 u: 17. 10. 2008. 12:23:46 »
Dom je prva liga, svaka čast! Skidam kapu..
Hunting is getting as close as you can, shooting is getting as far away as possible.
https://www.youtube.com/channel/UCnDcMjnFpvRMCtlVHqFqUVQ

Offline Antezg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 858
Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
« Odgovori #17 u: 17. 10. 2008. 16:19:22 »
Stvarno bi svako društvo na kugli zemaljskoj moglo biti ponosno s ovakvim domom d4

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
« Odgovori #18 u: 19. 10. 2008. 22:44:40 »
 Pozdrav!!
ja znam čovjeka Maverik iz tvojeg posta koji će preuzeti dom. a zna i Pinc!! z10
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
« Odgovori #19 u: 19. 10. 2008. 23:03:41 »
Onda nas trojica zna  d4

P.S. Jedino ako ti nisi rekao ženi. Ako si rekao ženi danas, onda danas cijeli Cazin zna, a sutra će cijela Bosna, a prekosutra vijest dolazi u Hrvatsku i eto ti meni financijske u Utorak popodne... fre


Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
« Odgovori #20 u: 19. 10. 2008. 23:06:35 »
 Ništa se ne sikiraj!! d4
Ponašam se onako kako smo se dgovorili!!
 Nisam ni Pincu napomenuo!!!
Al očekujem onaj posao kod tebe!!!! z10
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Lovački dom LD "Tetrijeb" Bihać
« Odgovori #21 u: 19. 10. 2008. 23:13:18 »
Ja svoju riječ negazim.  teaa

Offline Bosnian Hunter

  • K
  • *
  • Postova: 57
Lovački domovi i kuće
« Odgovori #22 u: 23. 10. 2008. 19:25:19 »
Nisam pronašao adekvatnu temu gdje bi rekao nešto o ovim objektima pa evo otvaram novu (ukoliko ipak ima tema molim admine da prebace).
Interesuje me stanje u vašim udrugama. Koliko imate izgrađenih lovačkih kuća i sličnih objekata.
Naše LD je u periodu od 98 godine izgradilo oko 15 lovačkih kuća. Većinom su to odlično uređeni objekti.
Sredstva za gradnju su dijelom iz budžeta društva ali i donatorska. Lovni turizam još uvijek nije zaživio kod nas ali i to je jedan od dugoročnih ciljeva. Kapaciteti i lovište su izvrsni a mora se više raditi promovisanju istih.


Najveća lovačka kuća u LD "Srndać". Teško je riječima opisati ljepotu terena gdje je izgrađena. U njenoj blizi gradi se i gater za divlje svinje (5 hektara).
Pristupni put:



Jedna od kuća izgrađenih prije 1992 godine. Mjesto idealno, pored rječice. Potpuni mir i rijetko lijepi tereni. Meni omiljeno mjesto u lovištu.


Ovaj objekat je u dijelu lovišta kojim upravlja moja sekcija. Nije ni blizu nivoa ostalih objekata ali drag mi je zbog toga što posluži kao mjesto za odmor u lovu ( gdje god da se udaljite od ovog objekta čeke su savršene). Do njega se ne dolazi autom već se morate oznojiti ( što me raduje).

Prošle godine srušen je lovački dom u Gračanici. na istom mjestu sagrađen je novi, odlično uređen i svečano otvoren. Na donjem spratu je restoran a na gornjem spratu doma  su kancelarije. Nažalost nemam fotke >:(



« Zadnja izmjena: 23. 10. 2008. 19:32:27 od Bosnian Hunter »

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #23 u: 23. 10. 2008. 19:37:06 »
svaka cast.lijepi objekti,

sad znam zastoti je ova zadnja najdraza rol, zbog fasade ;).

salu na stranu, lijepi su vam objekti d4
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Stipe Šibenik

  • K 500
  • ***
  • Postova: 801
  • MINER AMATER
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #24 u: 23. 10. 2008. 19:59:33 »
Bija sam nekoliko puta u cazinu prošle godine al onda nisam zna za forum i vas koji ste tamo.......  Moga sam se naspavat po tim vašim vilama uf
Preobračenik

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #25 u: 23. 10. 2008. 20:49:39 »
Bija sam nekoliko puta u cazinu prošle godine al onda nisam zna za forum i vas koji ste tamo.......  Moga sam se naspavat po tim vašim vilama uf

sad znas da nas ima tamo pa nam se javis da malo posjedimo i koju pametnu razmijenimo z10
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline Max011

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1216
  • Zbogom Šakira bejbi...
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #26 u: 24. 10. 2008. 08:45:47 »
Bosnian hunter
Kolega a ko vam je oslikao onu konobaricu na zidu tebi najdražeg objekta?! ;D ;D ;D Sad mi je sve jasno isto tako je i Babo iš*o na službeni put u Banju Koviljaču kao i vi u lov... ;D ;D ;D

Offline Bosnian Hunter

  • K
  • *
  • Postova: 57
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #27 u: 24. 10. 2008. 18:14:40 »
Bosnian hunter
Kolega a ko vam je oslikao onu konobaricu na zidu tebi najdražeg objekta?! ;D ;D ;D Sad mi je sve jasno isto tako je i Babo iš*o na službeni put u Banju Koviljaču kao i vi u lov... ;D ;D ;D
Drago mi je da ste primijetili rol
Jedan naš lovac ima talenta za slikanje ;D , i slobodnog vremena. Ma kad čovjek malo razmisli možda je i neprikladno ali eto u šumi se ne vidi happi

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #28 u: 25. 10. 2008. 23:25:29 »
Bija sam nekoliko puta u cazinu prošle godine al onda nisam zna za forum i vas koji ste tamo.......  Moga sam se naspavat po tim vašim vilama uf

sad znas da nas ima tamo pa nam se javis da malo posjedimo i koju pametnu razmijenimo z10
Baš ste dobra kombinacija Bosančeros i Dalmatinac pa da koju pametnu prozborite.....!!!!!!   z10
 Stipe ako budeš dolazio javi se da koju popijemo!!! Sa Bišćanima se možeš napričati  a popiti samo ako poneseš, ;D ;D ;D ;D
« Zadnja izmjena: 27. 10. 2008. 11:35:46 od Sejfo »
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline matija

  • K
  • *
  • Postova: 85
Odg: Lovački domovi i kuće
« Odgovori #29 u: 12. 02. 2009. 17:34:43 »
Svaka vam čast lovci iz Bihaća, jednostavno nemam riječi, dom vam je predivan, stvarno već dugo nisam tako nesto vidio u jednom lovaćkom društvu. Možete biti ponosni jer ovo je san svakog LD.