Autor Tema: LD Vepar Mrkopalj organizira otvoreno natjecanje u disciplini LOVAČKA RISANICA  (Posjeta: 26765 vremena)

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Mom kolegi se rodila kćer a to je solidno opravdanje zakaj ja nisam došao.  z10
Nadam se da ste se dobro zabavili i družili!

Offline proof

  • K 100
  • **
  • Postova: 426
samo mali komentar na sliku meta. ona lisica izgleda veća od vepra  ččč



Zoran

  • Gost
samo mali komentar na sliku meta. ona lisica izgleda veća od vepra  ččč




pa normalno da je veca lisica od vepra! lisica je pucana na 500metara! a vepar na 100!

nisam bio tamo! ali izgleda da je bilo tako!  :laugh:

Offline oliverl

  • K 500
  • ***
  • Postova: 695
samo mali komentar na sliku meta. ona lisica izgleda veća od vepra  ččč
Pa u jednom trenutku ga je i natjeravala po streljani  ;)
Salu na stranu, slike stvarno nisu proporcionalne.
Koliko sam vidio kroz dalekozor mete su na svima bile iste, koncentricni krugovi od 10, 9, 8, 7, 6 i mislim da je to to, a mijenjao se samo kvadratni ulozak tako da je jedina razlika izmedu njih ustvari bila u polozaju iz kojeg se gadalo!

Mom kolegi se rodila kćer a to je solidno opravdanje zakaj ja nisam došao.  z10
Nadam se da ste se dobro zabavili i družili!

Zabavili nego sto, a dogodine planiram cijeli dan tako da ce biti jos bolje i nadam se da ce nas biti vise!
Opravdanje prihvaceno  z10

Offline Hubert.ctg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 849
  • oštrooki
Fuf, šteta što je prilika propala.
Da bodovao se samo pogodak u kvadratni uložak, dakle 10,9,8 i dio sedmice. Interesantno je da se natjecalo ravnopravno sa kalibrima od .22hornet do .300Win.mag. Za hornet mi je jasno da su pucale i dvije natjecateljice, ali pucali su ga i neki natjecatelji, jedan je napravio i rezultat od 151 krug. Bilo je tu i podosta .222 i .223Rem., ja sa .243Win, te lovci sa 7x64, 8x57, .30-06, 7x57R itd. Kada su pucale ekipe od 13-16 otišao sam do meta i pogledao izbliza gdje su završavali pogodci koji nisu bili u ulošku i ispostavilo se da je dosta malo bilo promašaja van siluete divljači, a dosta njih u sedmici i šestici koje se nisu bodovale. Mene se moglo zapaziti, naravno ne po zelenoj majici, već po zelenim sunčanim naočalama(dioptrijskim nažalost). Ova je godina bila samo dobro iskustvo za slijedeću.
LOVOM DO ZDRAVLJA
Streljaštvo je zakon

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Znači do godine smo svi  d6 u Mrkoplju.

Offline yukon3006

  • K
  • *
  • Postova: 31
  Pozdrav svima! Evo i mene napokon na ovom forumu. Ful sam novi , pa nemojte zamjerit na greškama. U Mrkoplju sam bio u ekipi sa gospođom Anom i Radmilom , koje ovim putem pozdravljam. Dobro smo pucali, mada mi rezultat i nije bio toliko bitan koliko i samo sudjelovanje.  Neznam konačni poredak ekipa i pobjednike. Gdije bi se to moglo vidjeti?     Hubert.htg   vidim da si pucao sa 243 win , ajde javi iz čega.  A od gospodina Olivera l očekujem da trenira i da do godine bude sudionik a ne promatrač uzavrelog lovačkog kotlića , expresica to vrijedi i za vasjavascript:void(0);
Grin      lovci bog !

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Pozdrav kolega! Daj napiši svoje dojmove, možda stavi kakvu sliku ako imaš! To bi bilo super da vidimo kaj smo propustili. A na dnu foruma imaš rubriku predstavljanje foruma, pa tamo možeš napisat nekaj o sebi. Poz i dobra kob!  z10

Offline oliverl

  • K 500
  • ***
  • Postova: 695
A od gospodina Olivera l očekujem da trenira i da do godine bude sudionik a ne promatrač uzavrelog lovačkog kotlića , expresica to vrijedi i za vas  javascript:void(0);Grin     
lovci bog !
Ma nije stvar u treningu nego večer prije je bila veselica i kotlić mi je bio puno zanimljiviji  :D da ne kažem da sam vidio x2
Drago mi je da si se napokon uključio i nadam se da ćeš biti aktivan a očekujem i slike odstrijela i oružja!

Offline Hubert.ctg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 849
  • oštrooki
Čestitam yukonu na prvom postu, kao i na odabiru ekipe u kojoj će nastupiti, he-he.
Ja sam nastupio sa karabinom "Orbis"-puškarna Kranj na kojem je Tasco Euro class 3-12x52.
Napunio sam za ovu priliku u Federalove čahure sa kapislom Frderal gold medal 210M, koristeći 23 gn Vihtavuori N110 baruta i Sierrino Blitz king moly coated od 70 gn, t.j. 4,5 g zrno, koje je trebalo startati sa cca 815 m/s.
Vjerujem u albiona, te ćemo uskoro imati i rezultate natjecanja.
Nadam se da ćemo se i dogodine pojaviti u Mrkoplju, te nastupiti u večem broju, te da ćemo prethodno dogovoriti učinkovit način prepoznavanja.
 z10  d6 d6 d6 d6archery archery archery archery, kao i naše kolegice lovkinje.
« Zadnja izmjena: 08. 08. 2008. 15:26:53 od Hubert.ctg »
LOVOM DO ZDRAVLJA
Streljaštvo je zakon

Offline yukon3006

  • K
  • *
  • Postova: 31
Nažalost nemam nikakvih slika. dojmovi su dobri. Ovo će natjecanje s vremenom biti sve bolje i bilje.Vidim Hubert.ctg da si pravi znalac , upravo kompletiram opremu pa počinjem i sam puniti. vjerovatno ću imati nakih pitanja. da se vratim na temu. ima li možda ubrzo kakvo slično natjecanje? 

Offline Hubert.ctg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 849
  • oštrooki
Zainteresirani kolege na portalu možete pročitati članak sa rezultatima natjecanja, te pogledati fotku tri prvoplasirane ekipe, a na kojoj su i tri prvoplasirana pojedinca. Ovo sročih radi onih koji "vise" na forumu, a malo manje posječuju i portal.
Za one koji će dogodine doći u Mrkopalj, na fotki je moguće raspoznati najbolje pojedince po 2 medalje oko vrata, a slijeva na desno to su Kapš, Sinković i Gmaz sa pripadajućim ekipama.
Najuspješnijim ekipama i pojedincima iskrene čestitke na ostvarenim rezultatima, a organizatorima na uspješnoj provedbi natjecanja, sa željom da se u ovakvom ili proširenom sastavu okupljamo i narednih godina.
 bravooo
LOVOM DO ZDRAVLJA
Streljaštvo je zakon

Offline Expresica

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1354
Kobasice i spek super,
Piva odlicna,
Grah vrhunski,
Gadjanje bucno,
Video zapis stize oko 15.09 (morao sam zeni ostaviti kamaru "sto se mora nije tesko")
Vidjet ce te olivera i drustvo iz Novog a mozda i huberta i ostalih dvadesetak forumasa !

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
To te ja pitam, tako iscrpan izvještaj i još kad dođu slike i filmići.  d4

Offline Expresica

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1354
Ludilo,
a tek zamisli da sam se malo potrudio imali bi se cijelo poslijepodne sa cime zanimati :-*