Autor Tema: LD Vepar Mrkopalj organizira otvoreno natjecanje u disciplini LOVAČKA RISANICA  (Posjeta: 26657 vremena)

Offline Goran

  • K 3000
  • *
  • Postova: 8106
  • Metak po metak
Cestitke na uspjehu i medalji! Ima li kakvih slika meta i kakve ste mete koristili?

Offline Tea2008

  • K 100
  • **
  • Postova: 195
I jel se vidimo 05.09.? :O)
Kad ugleda ženu, muškarac postane lovac. Kad ulovi ženu, muškarac postane plijen... :)

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Nemoj se prijetit, jer ako ne dođeš...  z10  rostilj  zagi

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
dečki samo naprijed prvo upucajte puške a onda ravno po medalju

p.s. molim ne bacati čahure - bilo koji kalibar osim 8x64 nekome mogu zatrebati

ekipa koja se družila u Mrkoplju je fenomenalna i jako mi je drago da smo se neki ponovo sreli, neki prvi put, imali smo vremena za runde, za razgovore i svesrdno smo jedni drugima pomagali na liniji pucanja sa pokazivanjima pogodaka. Čak sam bodrio GT da raspucavamo jer imamo nekih starih dugova ali jedan krug je bio presudan. Naravno da je lijepo kad se prima čestitka prijatelja, ali ipak je tu količina metaka koja je ispucana presudila. Kamo sreće da je više takvih takmičenja po FITASC pravilima. Mislim da ćemo nagodinu jedno takvo takmičenje organizirati i kod mene, jer za to imamo uvjete.
Vidim da je Mrkopalj pokriven sa takmičarima sa svih strana što mi je posebno drago i ima svoju težinu. Kod god misli da je mačji kašalj to na četiri mete nek proba. Meni je njih nekoliko poslije reklo kolika je 10-ka, ma daj pa to ide sve bez problema. Dečki samo dođite i probajte, nikakav problem+
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading