Autor Tema: koju optiku kupiti novu meoptu er1 1-6x42 rd ili polovni swar bez crv točke 1-6x  (Posjeta: 10048 vremena)

Offline Boboo79

  • K 500
  • ***
  • Postova: 799
 Opet kažem uzmi novu Meoptu !!!

Offline DejanG

  • K 500
  • ***
  • Postova: 931
Jel kvalitetna serija HABICHT ili je to kao DURALYT kod Zeiss-a...?

Offline Traper.

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1956
Mario123 alal ti vera,sad pises za koje se optike radi od kad smo se dobro najeli g.....  ;D
Ja sam na prvu shvatio da se radi od meopta r2 1-6x24 i swara z6 1-6x24.
repetirajuce-SAKO ,  prelamajuce-MERKEL

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Mario123 alal ti vera,sad pises za koje se optike radi od kad smo se dobro najeli g.....  ;D
Ja sam na prvu shvatio da se radi od meopta r2 1-6x24 i swara z6 1-6x24.

Trapere u pravu ste ali malo rasprave na Forumu dobro dođe. Inače opet glasujem za Swarovski Habicht ili kako Mario123 kaže:"swarovski habitac 1,5-6x42 kažu da je servisiran"! ??? Malo je skuplji ali je i bolji još ako je "servisiran" nema greške ??  ;D
« Zadnja izmjena: 05. 02. 2015. 11:51:04 od perop »

Offline GPK

  • K 500
  • ***
  • Postova: 517
Jel kvalitetna serija HABICHT ili je to kao DURALYT kod Zeiss-a...?
Duralit je od Zeiss-a daleko dsleko.To je Zeiss sam rekao kada je Duralyt izbacio da je to optika za onu klassu lovaca koji vole marke a nemaju finansiskih mogucnosti da ih i platep pa su izmislili Duralyt upravo za njih.
Bez uvrede vlasnici Duralyt optike
« Zadnja izmjena: 05. 02. 2015. 13:01:44 od GPK »
Jaki ljudi ne napadaju nikad!
Nemaju potrebe,znaju da su jaki.
Slabi ce te uvek napasti.
Njimama treba glupo opravadanje za sopstvenu nemoc!

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
Jel kvalitetna serija HABICHT ili je to kao DURALYT kod Zeiss-a...?
Duralit je od Zeiss-a daleko dsleko.To je Zeiss sam rekao kada je Duralyt izbacio da je to optika za onu klassu lovaca koji vole marke a nemaju finansiskih mogucnosti da ih i platep pa su izmislili Duralyt upravo za njih.
Bez uvrede vlasnici Duralyt optike
d1
Habicht je legendarna optička serija od Swarovskiog a Duralyt mi nekako jako miriše po Kini što ne znači da ne može biti dobar.
 zagi

Offline kuganakovo

  • K
  • *
  • Postova: 93
kolega Pepor zamalo ne prodado svoju optiku al posle tvog odgovora odusta

Offline Mario123

  • K
  • *
  • Postova: 76
kolega traper po drugi put se izvinjavam  svima na forumu zbog nepotpunih podataka nije mi bila namjera da iko jede g....

Offline perop

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1909
kolega Pepor zamalo ne prodado svoju optiku al posle tvog odgovora odusta

 d1  teaa
"Dobar savjet zlata vrijedi"! Ja sam tako prodao svog starog Swarovskog Habichta 6X42 trčeći za novitatama. To je bila univerzalna optika. Kupio mi ga je jedan iskusni lovac koji je imao od optike sve što poželi. On je ovu staru seriju optike Swarovski Habicht smatrao klasom od optike. Za polovnog Swarovskog mi je platio punu cijenu koliko je tada novi model Swarovski 6x42 koštao u trgovini. Navukao me na dobru cijenu, i danas žalim što sam ga prodao.
 zagi
« Zadnja izmjena: 06. 02. 2015. 08:26:56 od perop »

Offline GPK

  • K 500
  • ***
  • Postova: 517
Swarovski Habicht je klasa i mlogi proizbodjaci naj novijih svojih modela mu nemogu i prici ali Z6 je Kosmos pogotov II generacija sa HD stajlima tu im niko aman bas niko ne moze parirat znam to jer pisedujem i Habicht i Z6i I genersciju i Z6i II generacuju razlike su vise nego primetne
Jaki ljudi ne napadaju nikad!
Nemaju potrebe,znaju da su jaki.
Slabi ce te uvek napasti.
Njimama treba glupo opravadanje za sopstvenu nemoc!

Offline Mario123

  • K
  • *
  • Postova: 76
znaći  mislite da habicht je ipak bolji od nove meopte r1

Offline GPK

  • K 500
  • ***
  • Postova: 517
Samo ako ga je prvi vlasnig pravilno i adekvatno koristio i ako se nije ophodio prema optici bahato.
Na naisim prostorima veci je broj onih lovaca koji se prema lovackom oruziji ponasaju kao da su ih pronasli u kanalu pokraj puta i kao da im samo taj dan treba nego onaj broj lovaca koji svoje lovacko oruzije i opremu cene postuju i odrzavaju.
Pre mesec dana sam video kod kolege Lovca Swarovski Z6i 1,7-10x42 generaciju 2 koju je kupio i montirao 2014 godine u 4-om mesecu koja izgleda kao da je prosla 2svecki rat i sva radtna zbivanja na nasim prostorima da ne verujes.Izlupana Pogrebana poklopac baterije kao da je trnokopom odvijan i zastitnu gumu na okularu izgubio.Strasno
Jaki ljudi ne napadaju nikad!
Nemaju potrebe,znaju da su jaki.
Slabi ce te uvek napasti.
Njimama treba glupo opravadanje za sopstvenu nemoc!

Offline Boboo79

  • K 500
  • ***
  • Postova: 799
 Meopta je glanc nova nema crtice na sebi a ima i crvenu točku, znaš onaj osjecaj kada otvaras kutiju ha ha sretan kao dijete ili polovni swar hm

Offline ivo samoborec

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1824
.da se ne natezete...bio sam u Dortmundu danas....evo kupite si ovo i netrebate nista drugo dok ste zivi...
Ako hoces vesel bit moras ze sebom Blasera nosit.,pri svakoj kljeti gemisteka spit...!!!!

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
samo da je u drugoj boji..... hao, nekako ne podsjeća na American sniper.....
270 Win, gente et non dimittet.....