Autor Tema: koju optiku kupiti novu meoptu er1 1-6x42 rd ili polovni swar bez crv točke 1-6x  (Posjeta: 10028 vremena)

Offline Traper.

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1956
Samo ako ga je prvi vlasnig pravilno i adekvatno koristio i ako se nije ophodio prema optici bahato.
Na naisim prostorima veci je broj onih lovaca koji se prema lovackom oruziji ponasaju kao da su ih pronasli u kanalu pokraj puta i kao da im samo taj dan treba nego onaj broj lovaca koji svoje lovacko oruzije i opremu cene postuju i odrzavaju.
Pre mesec dana sam video kod kolege Lovca Swarovski Z6i 1,7-10x42 generaciju 2 koju je kupio i montirao 2014 godine u 4-om mesecu koja izgleda kao da je prosla 2svecki rat i sva radtna zbivanja na nasim prostorima da ne verujes.Izlupana Pogrebana poklopac baterije kao da je trnokopom odvijan i zastitnu gumu na okularu izgubio.Strasno

Kume e taj kolega se je nalovio sa tom kombinacijom.
Nema pravog lova bez grebatine na kundaku,bez pada na optiku,i izgrebane cevi.Sve drugo je manekeni u lovistu.
repetirajuce-SAKO ,  prelamajuce-MERKEL

Offline evaeva

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3872
  • 270 Win, gente et non dimittet.....
..........i sigurno ima novaca da za godinu - dvije promjeni i pušku i optiku.
270 Win, gente et non dimittet.....

Offline ivo samoborec

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1824
meni nebi smetala radi boje...u mraku su sve macke crne...... hao
Ako hoces vesel bit moras ze sebom Blasera nosit.,pri svakoj kljeti gemisteka spit...!!!!

Offline Mario123

  • K
  • *
  • Postova: 76
hvala svima na komentarima i mišljenjima odluka je pala na novu meoptu

Offline Boboo79

  • K 500
  • ***
  • Postova: 799
bravo jesi vec kupio ili tek mislis, koliko dodje takva meopta??

Offline Mario123

  • K
  • *
  • Postova: 76
cijena je za gotovinu 6300 , dao sam nešto gotovine ,donosit ču mu mjesećno kad je isplatim moja je nadam se do 5mj sa vlasnikom je moguć takav dogovor

Offline ivo samoborec

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1824
Mario, ja bih na Tvom mjestu skupio jos 500 kuna i kupio za te novce 3-12x56.Od 42 do 56 je velika razlika.....razmisli!http://www.egun.de/market/item.php?id=5155736..pogledaj 850 eura.....!!!!!!
Ako hoces vesel bit moras ze sebom Blasera nosit.,pri svakoj kljeti gemisteka spit...!!!!

Offline Mario123

  • K
  • *
  • Postova: 76
Razmišljo sam io takoj optici,  1,5 6x42 mogu u pogon sa njom, sa egun nisam nikad narućivo.