Autor Tema: Vaše mišljenje o sljedećem terencu...  (Posjeta: 12894 vremena)

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Vaše mišljenje o sljedećem terencu...
« Odgovori #30 u: 26. 09. 2008. 14:00:32 »
vjerovatno se ovaj dio što viri drži na nekakvim sajlama unutar šatora,a i ljestve bi trebale malo pomoći
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline anto

  • K 100
  • **
  • Postova: 104
Odg: Vaše mišljenje o sljedećem terencu...
« Odgovori #31 u: 02. 10. 2008. 00:22:23 »
Moguce.meni se ovo bas svidja.Ima li neko iskustva s ovim da mi objasni.Ima li neko iskustva sa ovakvih priceka i jeli neko imao uspjeha,nazime mozda?????

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Vaše mišljenje o sljedećem terencu...
« Odgovori #32 u: 02. 10. 2008. 10:08:28 »
Moguce.meni se ovo bas svidja.Ima li neko iskustva s ovim da mi objasni.Ima li neko iskustva sa ovakvih priceka i jeli neko imao uspjeha,nazime mozda?????

Nisam imao na autu baš takvu pričeku, već sam imao složenu dasku na koju stavim tronožac i sjedim. To je bilo fixno i nisam nikad skidao.
Bilo odlično na mjestima gdje nije bilo mogučnosti za napraviti neku pričeku i uglavnom za čekanje na prijelazima ili negdje gdje naučiš da ti svinje dolaze, a gdje možeš samo ti sa autom.
Normalno, parkiraš tako da nisi baš u centru pažnje, a što se tiče da će miris benzina ili nafte smetati svinjama, neće sigurno. Koliko puta sam na povratku sa čeke u noćnim satima znao naići na svinje kako hodaju cestom. Stanem, i ne gasim auto ni svjetla, mogu ćak i izaći iz auta ali osim rada auta ne smije biti škljocanja brave ili da zalupiš vratima,ako imaš prozore na struju kad probaš otvoriti, odmah odu.