Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

Akumulator 6V za kameru

<< < (3/7) > >>

lovnik:
Kad se šuma počne zeleniti nikakve koristi od solara jer nema sunca ispod krošnji.Sad bi još radio ,ali čim je 3 dana oblačno isprazni se i solar.Imam solar sa akumulatorom od kamre,kupljen u kompletu sa kamerom.

antispin:

--- Citat: mbiloglav - 13. 02. 2019. 15:52:14 ---Stavi 12v na hc300 meni traje 3mj,120kn u chipoteci zagi

--- Kraj citata ---
Kolega mbiloglav, koliko ah je Vaš akumulator, da li šalje na mail ili poruku i koji je interval slanja slika ?

grom:

--- Citat: lovnik - 14. 02. 2019. 09:25:07 ---Kad se šuma počne zeleniti nikakve koristi od solara jer nema sunca ispod krošnji.Sad bi još radio ,ali čim je 3 dana oblačno isprazni se i solar.Imam solar sa akumulatorom od kamre,kupljen u kompletu sa kamerom.

--- Kraj citata ---
Uzmi malo duži kabel pa probaj negdje dalje postaviti solar. Jedino ako nije baš šumetina, onda nema svrhe. Je malo nezgodno, ali svakako je 12V zakon pa igra i manji akumulator od auta koji može dugo. Ako je 6V, spojiš 2-3 akumulatora paralelno pa ćeš imati isti napon i veći kapacitet.

mbiloglav:
 Antispin uzmi 12v 12ah naravno da śalje mailove kamera je u Lici na debelim temp.minusima postavio sam je picetkom 12mj.jos pokazuje da je bat ful

grga33:
morat cu to vidjeti Biloglav, ako se susretnemo u lici pokazat ces mi zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju