Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

Akumulator 6V za kameru

<< < (4/7) > >>

grom:
Ma nemas sta gledati, uzmes i od 20ah ako treba i nemas straha nikakvog. Zaboraviti ćeš kada si ga punio.

mbiloglav:
 zagi zagi


--- Citat: grga33 - 14. 02. 2019. 17:15:16 ---morat cu to vidjeti Biloglav, ako se susretnemo u lici pokazat ces mi zagi

--- Kraj citata ---

lovnik:
Kolege u lovištu se svi žale da im kamere puno troše akumulatore,baterije i ostale izvore napajanja. Možda je kvaka u tome da je ipak do slabijeg signala jer je meni na solarni kamera radila na parkingu firme gdje je bilo više slika u danu nego u lovištu tjedan dana. Samo što je kod mene na parkingu bilo da su uglavnom slike po danu,a u šumi uglavnom po noći.
Još nisam dobio odgovor dali se gdje može kupiti akumulator 6V više od 12Ah .

antispin:
https://www.amp-solar.com/traktion_260ah/hr?gclid=CjwKCAiA45njBRBwEiwASnZT57BxXNN7-C4bFLjVq1e0bUgiSMt74m9MM7x4wbKVyCORK5prlnhWphoCGqkQAvD_BwE
https://www.jeftinije.hr/Proizvod/3021962/auto-moto/auto-oprema-gps/akumulatori/akumulator-6v240-ah

Nikola:

--- Citat: lovnik - 15. 02. 2019. 11:27:34 ---Kolege u lovištu se svi žale da im kamere puno troše akumulatore,baterije i ostale izvore napajanja. Možda je kvaka u tome da je ipak do slabijeg signala jer je meni na solarni kamera radila na parkingu firme gdje je bilo više slika u danu nego u lovištu tjedan dana. Samo što je kod mene na parkingu bilo da su uglavnom slike po danu,a u šumi uglavnom po noći.
Još nisam dobio odgovor dali se gdje može kupiti akumulator 6V više od 12Ah .

--- Kraj citata ---
Onaj mali solarni panel je odlicno rješenje za kamere bez GSM modula, s tim da u kameri moraju biti punjive baterije. Meni se nedavno desilo da mi je u roku jedne noci srnjak na hranilici ispraznio sve baterije. Jednostavno IR diode i GSM modul puno troše. Rješenje je veliki solarni panel i akumulator većeg kapaciteta.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju