Lovna kinologija > Lovna kinologija

Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?

<< < (15/18) > >>

Antezg:

--- Citat: vepric - 08. 05. 2008. 14:56:58 ---Pozdravljam sve forumaše!

Ja sam lovac i kinolog. Reagiaro sam prema mad… zato što uvijek sebe uzdiže i svoj novac koji je uložio, a što smo mi ostali neznalice ili kinolozi drugog reda.
Kinologija se negleda kroz novac, nego kroz srce, dušu i veliku ljubav i odricanja zato trebamo na forumu iznosti svoja iskukstva, davat pozitivne savjete drugima i poticati mlade uzgajivače.

Dobra kob


--- Kraj citata ---

Brate mili-po tvojem obrazlozenju ne vidim drugog razloga za napadanje madhuntera osim starog dobrog hrvatskog jala! To sto je on ulozio puno novaca, mnogo vremena i truda da napravi nesto u kinologiji, je sve samo ne negativno i svi od toga mozemo dobro profitirati kroz kvalitetne pse po koje necemo morati ici na kraj svijeta! Siguran sam da mad ne uzgaja pse radi egzistencije i mislim da velika vecina nas nema mogucnosti i nebi bila spremna uloziti toliko truda,vremena i novaca u kinologiju (ja prvi ne ;)).
Ne vidim kako si ti svojim postom potaknuo mlade uzgajivace i dao im koristan savjet ččč-sasvim obrnuto-pokazao si im kakav jal i zloba vlada u kinoloziji!
Opcenito lovci znaju biti gori od baba kad je u pitanju ogovaranje posebno su zestoki oni koji nejdu u lov, nego sjede vecinu vremena doma,drze zenu za p...u i u birtiji ogovaraju druge  ;)!
Sto se tice mad-ovih pasa vidio sam ih vise puta u lovu-slijedoglasni su, imaju veliku volju za radom, ne ceka ih 5 dana poslije lova i sto me se najvise dojmilo-ne kolju se sa drugim psima i ne gute se na lancu kao 99% terijera koje sam vidio do sad.

Zoran:
cudno jedno se desilo na forumu!
Antezg  d1 svaka ti cast!

ali ipak ja mislim da mad..to samo radi zbog novca da se obogati  :laugh:

dean:
Antezg  d4

Huntercro:
Nitko nije osporio njegov rad i njegove pse, vjerujem da je sve to d4 ali je njegovo ponašanje i omalovažavanje ostalih uzgajivača i vlasnika NLT, te neistomišljenika nedopustivo (ko god nekog spomene od uzgajivača pa šta je on to napravio pa šta je ovo pa šta ono, pa suci ovaki pa onaki) i u najmanju ruku bezobrazno. Ja koliko pratim NLT, ima jedan čovjek tu blizu mene a zove se mislim Vrtarić,  taj je cijeli svoj život posvetio psima i najviše do sada postigao, a nikad ga nisam čuo da je nekog omalovažio ili sa podsmjehom gledao na njegove pse, stoga mislim da bi bilo vrijeme da poneki ljudi korigiraju svoje stavove i uvaže tuđa mišljena slagali se on s time ili ne.
     

medo:

--- Citat: madhunter - 02. 05. 2008. 21:16:00 ---Ja sam svoj IPO polagao u Brezovici u organizaciji Kluba jamara i goniča Zagreb! Sudili su kinološki suci Ivan Grd i Goran Deanović. Uvijeti odlični, divljač kvalitetna!
Kuja je za svoj prikazani rad zaslužila  I.nr. nad zemljom i I.nr. pod zemljom.
S obzirom na druge pse najbolje je odradila i zaslužila ocjenu, al drugima je poklonjen Ispit! Bilo je cca. 10 pasa!
 
 

--- Kraj citata ---
Nadam se da je ovakvo ponasanje sudaca prijavljeno HKSu i da su sankcionirani. ččč ččč ččč

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju