Lovna kinologija > Lovna kinologija

Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?

<< < (16/18) > >>

Huntercro:
Najbolje se vidi tko ima kakve pse i kakakv je uzgajivač kad g. Vrtarić dovede 4 psa na utakmicu i osvoji prva četri mjesta. Šta nejga briga kom je šta poklonjeno kad je on najbolji. Jedina zamjerka mu je bila da nije baš najlovačkije obučen ali se on uredno ispričao bez ikakvog povišenog tona i pobrao simpatije i takmičara i lovaca i gledatelja. Vidi se da čovjek radi sa psima i po meni je on br. 1 sa NLT u RH. Ja tog čovjeka ne poznam osobno ali se to odmah vidi tko sa psima radi. Pa nije Hari Heraku prvo mjesto palo iz neba, pa njega ne zanima tko sudi kad su psi i on najbolji.

NLT:
Osobno poznajem Stipu Vrtarica i sto se tice NLT on sve svoje vrijeme posvecuje psima. Njemacka, Austrija, Srbija i Hrvatska, nigdje se ne stidi svojih pasa i rada sa psima.Moram priznati da imam nesta od njegovih pasa ali zato sto su to svestrani psi.
Goran

 
--- Citat: Huntercro - 11. 05. 2008. 20:59:24 ---Najbolje se vidi tko ima kakve pse i kakakv je uzgajivač kad g. Vrtarić dovede 4 psa na utakmicu i osvoji prva četri mjesta. Šta nejga briga kom je šta poklonjeno kad je on najbolji. Jedina zamjerka mu je bila da nije baš najlovačkije obučen ali se on uredno ispričao bez ikakvog povišenog tona i pobrao simpatije i takmičara i lovaca i gledatelja. Vidi se da čovjek radi sa psima i po meni je on br. 1 sa NLT u RH. Ja tog čovjeka ne poznam osobno ali se to odmah vidi tko sa psima radi. Pa nije Hari Heraku prvo mjesto palo iz neba, pa njega ne zanima tko sudi kad su psi i on najbolji.

--- Kraj citata ---

medo:
Gorane pozdrav i drago mi je da si s nama d4
Kako napreduju tvoji psi i okaci koju sliku.
Pozdrav

lovacpd:
Konacno odgovor koliko nas ima posteno polozen IUO sa psom(kujom)?
Imam ja!
U subotu 10.05. moja kuja je polozila IUO na DS(sad ce opet biti polemika kako gonic polaze IUO na DS, ali necu o tom), sa 172 boda, dakle I n.r.
Od 7 prijavljenih pasa, 4 nisu nasla, 3 kuje nasle, od toga jedna sa 118 bodova, druga 150 bodova i moja! Pri tom moram navesti da su kod ove dvije vodici aktivno ucestvovali, dok sam ja sjeo na stolicu kod zapisnicara i pustio kuju da radi!

medo:

--- Citat: lovacpd - 12. 05. 2008. 09:40:11 ---Konacno odgovor koliko nas ima posteno polozen IUO sa psom(kujom)?
Imam ja!
U subotu 10.05. moja kuja je polozila IUO na DS(sad ce opet biti polemika kako gonic polaze IUO na DS, ali necu o tom), sa 172 boda, dakle I n.r.
Od 7 prijavljenih pasa, 4 nisu nasla, 3 kuje nasle, od toga jedna sa 118 bodova, druga 150 bodova i moja! Pri tom moram navesti da su kod ove dvije vodici aktivno ucestvovali, dok sam ja sjeo na stolicu kod zapisnicara i pustio kuju da radi!

--- Kraj citata ---
Cestitam d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju