Lovna kinologija > Lovna kinologija

LOV S PSIMA - DA ILI NE? VAŠE MIŠLJENJE...?

<< < (24/30) > >>

KOBI:

--- Citat: nostromo - 04. 04. 2009. 22:30:52 ---

--- Kraj citata ---

Nema DS ali ima KOKOS pored koje pas prodje i ode do GOLUBA kojega poslusno zivoga aportira, moja poanta je da se moze pasa svasta nauciti. Cvrsto san uvjeren da bi taj pas prije dresure kokos smaza za glavno a goluba za desert ;D
Uostalom ima tamo i film o odlozivosti.
Lovstvo je divna stvar upravo zato jer je slozeno od mnogo razlicitih dijelova pa nije ni sramota ni rijetkost da u lovstvu ne zna svak sve(ja prvi ne znam ni 1/8 8) al brzo ucim ;D)
[/quote]

 d4 d4 To ti je tako i nema se sta dodati jer svaka je situacija u lovu zasebna prica...
Ja preferiram lov svake divljaci i za sada sam zadovoljan uspjehom a pogotovo sam sretan kada vidim dobro skolovane pse a ono sa golubovima i kokosima je jedan dobar pocetak ali suma je druga prica jer kad pas osjeti miris divljaci,krvi... ma to ti je ko kad kakav mladic vidi kakvu dobru trebu za  pesi Ako treba glavom kroz zid nije problem  happi

dalm:

--- Citat: karabat - 04. 04. 2009. 08:25:53 ---KAŽI TI MENI DALM JELI TEBI MOŽDA KO OD RODBINE (OTAC,DIDA) LOVAC?

--- Kraj citata ---
Karabat, ne viči na mene!! ( ako nisi znao, korištenje capslock-a u ovakvom pisanju se smatra vikanjem  :P )
Geni su u pitanju. Što se lova tiče, a i svega drugog. Nego, zašto misliš da je to važno za ovu temu?

karabat:
bezveze, i ne vičem nego naglašavam? Cili si čudan.

dalm:
Ok., nije mi teško palo, ni da je vikanje  ;) Prepostavljam da pokušavaš razumit zašto sam ja ''crna ovca'' u cijeloj priči...? Nema objašnjenja. 100 x sam napisao ''...da se o ukusima i sklonostima ne raspravlja''..., otvaranjem ove teme želio sam samo vidit da li imam istomišljenika, i ništa više. Doduše, nije me baš iznenadila isključivost pojedinaca koji smatraju da je samo njihov ''način'' ispravan način.

dalm:
Ovo, da sam čudan, sam tek sad vidio....nećeš vjerovat, ja to cilo vrime mislim za tebe ;) Vidiš, kad malo pišemo, ipak nađemo neke sličnosti... :P

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju