Lovna kinologija > Lovna kinologija

LOV S PSIMA - DA ILI NE? VAŠE MIŠLJENJE...?

<< < (14/30) > >>

dalm:
Lave, hvala ti ;) Do sad nije trebalo, padalo je ''u vatri'', ali nikad se ne zna...A marenda se podrazumijeva d4

magwin:
e dalmošu....meni kažeš da znam minirat temu a ti napraviš atomsku bombu i ljudi je shvate kao temu!
ma ti si neki sadist..... hao hao hao hao

Zoran:

--- Citat: magwin - 02. 04. 2009. 00:24:36 ---e dalmošu....meni kažeš da znam minirat temu a ti napraviš atomsku bombu i ljudi je shvate kao temu!
ma ti si neki sadist..... hao hao hao hao

--- Kraj citata ---

kad ima pacijenata ko sta si ti,,,,, lako mu je  happi happi happi

magwin:

--- Citat: Zoran - 02. 04. 2009. 00:31:14 ---
--- Citat: magwin - 02. 04. 2009. 00:24:36 ---e dalmošu....meni kažeš da znam minirat temu a ti napraviš atomsku bombu i ljudi je shvate kao temu!
ma ti si neki sadist..... hao hao hao hao

--- Kraj citata ---

kad ima pacijenata ko sta si ti,,,,, lako mu je  happi happi happi

--- Kraj citata ---

a tebe nije dig'o 'a?????
imaš dosta postova u ovoj "temi" pesi hao hao hao hao

Goran:
Obozavam skor sve pse i lovacke i ne lovacke vrste! Mislim da lov sa psom ima neku svoju draz i komunikaciju. Moji prijatelji Grci i Talijani uzivaju lov sa psima i lsacmaricama po poljima trazeci jarebice, prepelice, fazane i zeceve. Bio sam puno puta i moram priznati da je lijepo i da mi se svidjelo mada daleko vise volim karabin nego lovacku. Lijepo je vidjeti pametnog radnog psa kako radi svoj posao. Ja nemam i ne koristim pse za lov na jelene ni svinje. prijatelji imaju pa ponekad idemo zajedno ali njihovi psi uglavnom sami sve obave a meni se onda ne puca na ranjenu i izmorenu divljac. Divim se njihovim psima, snazi i hrabrosti jer nekad cuda cine nekad ostanu isjeceni kljovama.Lov sa psima moze biti fantazija. Mi ovde ( daleko) smo podjeljeni lovci na jelena na dva plemena: oni sa psima i oni bez. ovi sa psima vjerovatno ulove vise ali love bez diskriminacije i mlado i zensko a mi "Stalkers" ( hodaci ,sunjaci) samo koristimo svoje iskustvo, okolis i lovacke sposobnosti i lovimo trofeje ne mlade Spikers i ponekad srne za meso. Psi love trag dok ne stignu divljac i onda izgrizenu i izmucenu srnu ili mladog jelena moraju upucati jer ne bi dugo prezivio u sumi nakon takve muke. nemam nista protiv lova sa psom i mislim da je potreban u nekim nacinima lova ali meni nista ne fali samom sa puskom u ruci i rancem na ledjima. Nekako sam bez brige i lovim sta ja hocu. brinuo bi sa da mi se pas ne izgubi i nestane u ovoj sumetini bez kraja. Nasi psi dosta cesto nastradaju od zmija pogotovo mladi i neiskusni. Mnogi stavljaju psima GPS locator na vrat da ih lakse nadju. Lov sa psima ovde se ne moze porediti sa lovom u RH ni nacinom ni velicinom lovista.  Oni koji vole lov sa psima neka nastave uzivati samo neka probaju razumijeti i one koji love bez pasa. Sve je to lov i sve ima svoju draz! Dalm svaka cast za hrabrost i pocetak ove teme koja je ocigleno osjetljiva za mnoge! Sve to treba pretresti prije ili kasnije!!!  zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju