Lovna kinologija > Lovna kinologija

Molim pomoć !!!!!!!

<< < (3/10) > >>

Pepi18KA:

 puno vam hvala na svemu...sad sam bio kod njega,sjedio kojih sat vremena...sjedi al na stranu a noge kad podižem kao da nisu njegove...probao sam ga poleći al čim je počeo lijegati počeo je cviliti i dizati se u sjedeći položaj. imao je povišenu temperaturu (38 sa 5)...sutra ga opet vozim veterinaru na sljedeću dijagnozu

7X64:
Pepi18KA  DRZI SE znam kako ti je jer imam psa i zna kako bi mi bilo,mi smo samo ljudi i nekada smo stvarno bespomocni ali sutr ti ljepo njeg odvezi kod drugog vetrinara i zelim ti 100% uspjeh i drzi se prijatelju i nezaboravi uvje a bas uvjek ima nade i sanse.

Pepi18KA:

 ne možete ni zamislit kako mi je...još jučer je jurio šumom i zalijetao u šikare ne bi li našao kakv plijen za kojim bi potrčao...a danas,sve se kao prokleto okrenulo...gleda u mene bespomoćno a ja sam još bespomoćniji...samo kad bi mogao reć što mu je   paci paci

  sor na ovome al neizmjerno mi je teško

SEJFO:
 Svi mi koji imamo pse razumijemo te i podržavamo u svemu!!!!
Želim mu  brzo ozdravljenje!!!!! d4 d4

zelenko:

--- Citat: dr.natterwald - 21. 09. 2009. 19:47:57 ---vitamini kao potpora organizmu u bolesnom stanju su uvjek dobro došli...
pogotvo  vitamin C.a

--- Kraj citata ---

Dali to nije isto kao kad čovjeku pod visokom temperaturom daješ naranđu? Koliko to stvarno može pomoči??
Molim Vas nemojte ovo razumjeti kao provokaciju nego želim bolje razumjeti. Koliko ta "naranđa" pomaže kod ozbiljne bolesti??
Ja da svome psu nisam pronašao krpelja na vratu sigurno bi uginuo. Kada sam rekao veterinaru za krpelja odmah je počeo sa adekvatnom terapijom.
Hvala na odgovoru

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju