Lovna kinologija > Lovna kinologija

Ubijen lovački pas

<< < (12/15) > >>

Stipe Šibenik:
Da bi cjela stvar bila još i gora čoban i nema svoju zemlju nego pase po državnoj. Ma triba njega po mraku  :tommy:

Stipe Šibenik:
Jel netko možda zna točno kako je naveden u zakonu problem takvih pasa koji ugrožavaju divljač i lovište?

panj:
Šta na terenu LD Šibenik ima čak jedan čoban? Stipe čuvajte ga ko kap vode na dlanu i njegove pse nemoj padat pod utjecaj Šibenčanaca, moje mišljenje o njima je nikakvo iako san cili život među njima. Pustite čovika da od nečeg živi.

Stipe Šibenik:

--- Citat: panj - 12. 04. 2008. 17:58:32 ---Šta na terenu LD Šibenik ima čak jedan čoban? Stipe čuvajte ga ko kap vode na dlanu i njegove pse nemoj padat pod utjecaj Šibenčanaca, moje mišljenje o njima je nikakvo iako san cili život među njima. Pustite čovika da od nečeg živi.

--- Kraj citata ---



Pa nemam ja ništa protiv čovjeka, a i nije da bez pasa nemože držat ovce. Pa da im bar brnjicu stavi ili onu asku da nemogu gonit...!

panj:
Taj čoban bode oči a na brdu pisku imate svaki dan tridesetak pasa šta vode ljudi iz grada ti van ne smetaju. Iz ražina koliko ljudi vodi pse u polje a vama opet smeta čoban. Nebudite licemjerni ako smeta čoban onda smetaju i ovi. I niti jedan od tih pasa nije na povodcu niti ima brnjicu.
A to da on nemože čuvat ovce bez pasa može, isto tako dali ovi drugi mogu zaspat ako pas nije im u stanu mogu. Sad kad već raspravljamo dali je tebi i ocu za lov dovoljan jedan pas ja mislim da je a vi držite tri ili četri. 

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju