Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (7/19) > >>

fazan:
Cijene su adekvatne kvaliteti, no izbor je veliki i može svatko nači stvari prema finan. mogučnostima.

gogo3006:
Lani sam dobio tu kopiju Adidasa, ni jednu sezonu nisu iždržale, rasule se. Teren ne kojen lovin je nalik mjesečevom pejzažu, kamen, kamen i malo zemlje i tu su potrebne stvarno kvalitetne postole.
Prije sam imao planikine koje su isto jako dobre, 4 sezone su trajale ali se čon raspao, a več 2 godine je Meindl Himalaja GTX (oznaka za povišeni čon-guma do iznad prstiju) zadužen za udobnost mojih papaka, i mogu vam reči da su besprijekorne. A što se tiče vode, samo je potrebna čarapa za gore-tex i nema zime.

imenjak:
Ja imam španjolske gojzerice Tuckland, nosim ih po kamenjaru več treču sezonu i mislim da će izdržati barem još jednu-dvije, više sam nego zadovoljan. Kompletno su od kože, jezik je sastavljen sa gojzericom, a unutra je gore tex membrana. Glede propuštanja vode hodao sam po cijeli dan po snijegu i kiši i nisu propustile ni kap, možda malo na šavu na početku vezica, ali to je zbilja samo malo, to noga sama osuši. Mažem ih sa nekakvom tuljanovom mašču, tako mi je rekao jedan poznanik što mi je to poklonio, na tubi ne piše ništa. Vrlo su udobne i ne kližu se. :P

PinzHunter:
Vjerujem da tema nije prestara da i ja dam svoj komentar.

Jedna poslovica vrijedi za mene:" ako neznas sta je dobro, onda kupi sto je skupo". Mozda nepali uvjek ali u mom slucaju da.

Zasto?

Nakon sto sam se zalovcio, mislio sam sebi da nabavim i opremu.To i uradih. Zanesen cijenom i ponudom jedne njemacke firme "Outdoor itd.." narucih kozne vojne cizme od njem. vojske.Cijena nekih 90€.
Nakon lova, mokre noge,djon se odljepio.
Od iste firme kupio i neke majice i dzempere sve u svemu ode 300 Eura ko u vodu. Sa pomenutom opremom sam se u dec 2004 na skupnom lovu sa kisom i snjegom, smrz'o k'o p...a.
Sav moj jad nije ostao na ovih 390 €, tu se moze dodati jos 100injak € na kojekakve zajebancije.

Onda je krenulo na bolje. Otkad obuvam Meindl Teiga GTX, niti ima zime, a djon drzi jos uvjek.
Odjeca je komplet od Deerhunter, takoreci od gaca do carapa, i sa tim sam zadovoljan. Na kisi i  snijegu mozes slobodno zaspati ispod bukve dok cekas na DS ;).

Sad da se vratim na svoju poslovicu od gore. Meindl i Deerhunter nisu tako skupi kao sto sam mislio.Naravno ako se kupuje kod Frankonia ili Kettner, ali to su apoteke pa tamo odem samo da probam sta mi pase.
Tako da za mene ostaje deerhunter dok se ne pokvare.

Dobra kob

PinzHunter

PinzHunter:

--- Citat: RIKARDO3 - 02. 03. 2008. 17:30:30 ---UPIŠI NA goog REAL STELL ILI bannARMY

--- Kraj citata ---

cemu to?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju