Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (8/19) > >>

busoler5:
  Što se tiče Planika obuće ja nisam ni najmanje zadovoljan njihovim gojzericama.Imao sam tri  para  ,za prve sam bijo dao nekih 750 kuna (bile su na akciji ) prvi dan korištenj na jutarnjem šuljanu po rosi noge su mi bile mokre kao da sam hodao bos.Nakon reklamacije dobijo sam druge,sa drugima ista stvar,nakon ponovne reklamacije u dučanu su mi predložili da uzmem drugi skuplji model što sam i učinio iponovo se razočaro.Tako da sam ove zadnje koristijo samo kad je bilo suho vrijeme.Sad sam nedavno uzeo Crispi falkon pa da vidimo dali sam odabro ovaj put OK.

Lazar:
sad jednom forumasu sigurno nista nije jasno  hao hao

Nosler:
A ja opet mislim da bih radije dao noge nego Planikine gojzerice.....ima da ih sutra uslikam....i to sa kapom u ruci u znak respekta! teaa

Štef:

--- Citat: Nosler - 01. 09. 2010. 22:00:21 ---A ja opet mislim da bih radije dao noge nego Planikine gojzerice.....ima da ih sutra uslikam....i to sa kapom u ruci u znak respekta! teaa

--- Kraj citata ---

 Koga - noge, nemoj njih slikat, molim te!!!  happi happi happi

Nosler:
Ove moje rade vec godinama po principu:obuci-hodaj-skini-ostavi-zaboravi....i tako u nedogled bez ikakvog mazenja i pazenja i raznih krema protiv ovog ili onog...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju