Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (9/19) > >>

Antezg:
 d4 Planikine su meni izdržale 7 godina uz možda 4-5 mazanja, a onda ih je kuja nagrizla happi. Alpinine identične su pukle već nakon druge sezone. Od prošle zime nosim Meindl island pro kojeg mažem,ne sušim uz vatru i radijator itd.($$$) i već pokazuje znakove puckanja ččč >:( >:(

skyangel:
Moje iskustvo: HAIX P3, 6 godina stare, godišnje sam u njima brat bratu 100 dana, nikad mazane, uređivane ili dotjerivane, tu i tam oprane s miniwashem i osušene kolko su stigle biti prije nek sam ih obuo, evo sad prije par mjeseci mi puko jedan žniranac, bio sam ljut na kvalitetu ko nikad hehehe. Guma, koža, i tkanina nigdje ni ogrebotine nemaju, a prošle su kamen, blato, trnje, vatru i ne znam kaj sve ne. I sve to za samo 850 kn.

Neno:

--- Citat: fazan - 30. 11. 2007. 13:16:50 ---Vrhunskih gojzerica može se uvjek nači u IGLUSPORTU ,Zagreb,Radnička cesta 1b,Tel 385/1/3700434.a možete robu s cijenom pogledati na njihivoj web stranici www.iglusport.hr.
Ja sam prije dvije godine kupio engleske gojzerice Maile i prezadovoljan sam.
Po mom mišljenju tebao bi svaki lovac koji je intenzivno aktivan na terenu imati bar dva para cipela da se one ranije korištene mogu potpuno isušiti kako od vlage izvana tako i znoja iznutra.
Takočer na lageru imaju čarape po cijeni od 140-170 kuna, ali tvrdim vam da vrijede svaku lipu.

--- Kraj citata ---

Lorpen vrijede svaku lipu od lipe  ;D

Aguila:

--- Citat: skyangel - 03. 09. 2010. 11:24:00 ---Moje iskustvo: HAIX P3, 6 godina stare, godišnje sam u njima brat bratu 100 dana, nikad mazane, uređivane ili dotjerivane,  I sve to za samo 850 kn.

--- Kraj citata ---

Sky gdje ima za kupiti te HAIX čizme u HR?

Hubert.ctg:

--- Citat: Nosler - 02. 09. 2010. 09:57:24 ---Ove moje rade vec godinama po principu:obuci-hodaj-skini-ostavi-zaboravi....i tako u nedogled bez ikakvog mazenja i pazenja i raznih krema protiv ovog ili onog...


--- Kraj citata ---

Triglav je zakon.  gss
Imam ih i ja i izuzetno sam zadovoljan.  ref
Alpina ja više za po gradu.  uf
Jaako je bitno da je noga u gojzericama na toplom i u suhom.  teaa
Tada ti preostaje da u lovu uživaš maximalno.  d1  d6

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju