Autor Tema: LD Vepar Mrkopalj organizira otvoreno natjecanje u disciplini LOVAČKA RISANICA  (Posjeta: 26736 vremena)

Offline albion

  • K 100
  • **
  • Postova: 126
Evo i kompletnih rezultata sa natjecanja pa pogledajte koga zanima.

Offline Hubert.ctg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 849
  • oštrooki
Cijenjeni kolege forumaši  sor, ali kako sam se prije par minuta vratio iz Broda na Kupi gdje smo jučer po povratku iz Mrkoplja organizirali jednu malu betonažu (šljunak, cement, voda i mješalica), te tako nisam  mogao prije nešto napisati.
Zahvaljujem kolegi albion-u na rezultatima, te mu ujedno čestitam na ostvarenom rezultatu od 130 krugova, a koji u predhodnim postovima nije spomenut.
Ujedno još jednom najiskrenije čestitke dvojici prvoplasiranih, a to su Huntercro i GT, koji su uz Stjepana Poljaka iz LD Zajec - Sv. Križ Začretje otpucali stvarno prekrasne rezultate.
Zahvaljujem svima na prekrasnom druženju, te se nadam da ćemo se vidjeti i u Kutini 5. rujna, te dogodine naravno ponovo u Mrkoplju.
Pošto je i kolega GT podosta fotkao, vjerojatno će ova tema biti obogačena i njegovim uradcima, a Huntercro će nam se javiti sa utiscima po povratku sa Cresa, kamo je produžio iz Mrkoplja.
 bravooo svim forumašima koji su se natjecali, kao i domaćinima na uspješnoj organizaciji, te na osvojenom prvom mjestu u ekipnoj konkurenciji.
« Zadnja izmjena: 24. 08. 2009. 13:01:32 od Hubert.ctg »
LOVOM DO ZDRAVLJA
Streljaštvo je zakon

Offline fulir

  • K 100
  • **
  • Postova: 459
zakaj ja nemogu otvoriti rezultate?

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Ne mogu ni ja, ali sam si mislio da sa mnom ili mojim kompom nekaj nije u redu....  hao  hao

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
zakaj ja nemogu otvoriti rezultate?

docx format je iz Worda - Office 2008. Vjerovatno imas stariji Office..

EDIT - evo konvertirao sam u OFFICE 2003, probajte sada
« Zadnja izmjena: 24. 08. 2009. 14:15:23 od Nikola »

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Nemrete otvoriti zato kaj je file napravljen u Microsoft Word 2007 koji je inače prisutan kod nas već 2 godine i neizbježno nam je svima da si ga instaliramo jer MS office 2003 i stariji se lagano prestaje koristiti. Prema tome, modernizirajte se...
Evo vam file u starom Wordu:

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Nemrete otvoriti zato kaj je file napravljen u Microsoft Word 2007 koji je inače prisutan kod nas već 2 godine i neizbježno nam je svima da si ga instaliramo jer MS office 2003 i stariji se lagano prestaje koristiti. Prema tome, modernizirajte se...
Evo vam file u starom Wordu:

bio sam bržiiii

Offline Hubert.ctg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 849
  • oštrooki
Malo  offtopic , ali moram skrenuti pažnju kolegama koji su smatrali da Tea2008 ima samo ženstven nick na predhodne fotke  rol
Da ne bi baš bilo totalno  offtopic , ona je pucala u ekipi sa još dvije lovkinje, sa Radmilom i Anom.
Prema tome 13% ja bilo ženskih natjecatelja  teaa
LOVOM DO ZDRAVLJA
Streljaštvo je zakon

Offline Hubert.ctg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 849
  • oštrooki
Nemrete otvoriti zato kaj je file napravljen u Microsoft Word 2007 koji je inače prisutan kod nas već 2 godine i neizbježno nam je svima da si ga instaliramo jer MS office 2003 i stariji se lagano prestaje koristiti. Prema tome, modernizirajte se...
Evo vam file u starom Wordu:

bio sam bržiiii
48 sekundi  ref

Meni otvara u oba.
« Zadnja izmjena: 24. 08. 2009. 14:21:36 od Hubert.ctg »
LOVOM DO ZDRAVLJA
Streljaštvo je zakon

Offline Lovac

  • Administrator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2368
    • KUHADA
Čestitke strijelcima i navijačima... svima skupa, do godine bilo bi lijepo da se i ja udostojim doći :tommy: a ne sjediti cijlu nedjelju uz komp :tommy: :tommy: Još jednom drago mi je što ste bili i žao što nisam i ja potegao do Mrkoplja...  teaa

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Čestitke strijelcima i navijačima... svima skupa, do godine bilo bi lijepo da se i ja udostojim doći :tommy: a ne sjediti cijlu nedjelju uz komp :tommy: :tommy: Još jednom drago mi je što ste bili i žao što nisam i ja potegao do Mrkoplja...  teaa


 Nisi ti potegao ni u petak  dois dois a bio  rostiljz10 !!!


 Cure i dečki, čestitam na rezultatima, Huntercro - tebi svaka čast, super!  d4
« Zadnja izmjena: 24. 08. 2009. 15:31:20 od Štef »
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Vas dva se slobodno pojavite u Kutini. Jedan nek se javi na šank za hranu i piće, a drugi neka pristupi takmičenju...  teaa

Offline scorpion

  • K 100
  • **
  • Postova: 256
Čestitke svima na sudjelovanju, posebno Dači na osvojenom prvom mjestu  d4  just   Zanima me kojim kalibrima ste pucali  d7

Offline Hubert.ctg

  • K 500
  • ***
  • Postova: 849
  • oštrooki
Ostali neka se izjasne  teaa
Ja sam ostao vjeran svojem .243Win. i zrnu BlitzKing od 70grs, koje se pokazalo dobro i na 300m na vjetrovitom Grobniku, pa se za loš rezultat ne mogu vaditi na metak.
Nadam se da će natjecanja biti svake godine sve više, pa će nam se i forma dizati.  ref
LOVOM DO ZDRAVLJA
Streljaštvo je zakon

Offline fulir

  • K 100
  • **
  • Postova: 459
ja sam ovaj put pucao sa 22 hornet. ali moje mišljenje je da bi ipak trebalo ograničiti na minimalno 243 jer mi koji pucamo sa tako malim kalibrima ipak smo u prednosti nad ozbiljnim lovnim kalibrima. no dok god pravila dozvoljavaju nemamo se kaj buniti.