Autor Tema: LD Vepar Mrkopalj organizira otvoreno natjecanje u disciplini LOVAČKA RISANICA  (Posjeta: 26753 vremena)

Offline albion

  • K 100
  • **
  • Postova: 126
Pucao sam sa kalibrom 8x57js, sa 200 grs Sierra Match King zrnom i imao sam 5 komada Oryx 196 grs. Jedno i drugo streljivo mi je jednako precizno tako da nije potrebno upucavanje. Inače sa rezultatom od 130/200 bodova sam jako zadovoljan jer sam točno osjetio da mi je na svakoj meti jedan promašaj uzrokovan rasipanjem zbog zagrijanosti cijevi. Moram priznat da sam u 2-3 šusa sam kriv jer još nisam u pravoj formi.

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Ja sa 8x57 Sako HH, puška je upucana na grom, nisam nešto grizao na rezultat niti sam do subote popodne uopće razmišljao o Mrkoplju, ako ću ići dogodine, bit ću malo ozbiljniji u pripremama a ne kako kažu dečki "idemo na grah"

Sve u svemu, ovako nespreman, nebi ostao gladan u šumi,valjda,.... rol

Offline F12

  • K
  • *
  • Postova: 3
Čestitam svim učesnicima i naravno pobjednicima.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Ja sam pucao 8X64 S... Nakon ovih sa 22iš moj pucanj je stepavao lišće sa granja i plašio sudce...  hao

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Ja sam se okušao sa svojim .308 Win i baš i nije dobro ispalo na kraju hehe. Puška većinom stoji u ormaru jer 8x68 je ipak No.1 pa moguće da sam i potezao okidač malo jer oduvijek koristim šteher kojeg na .308 nemam. Gledal sam ove s malim kalibrima, bokte on na vepra metne 3 prsta na kundak i lakat na bok kao da puca zračnicom, a ja se baš i nisam htio okuražiti tako pa da mi optika izbije oko. Al možda se i varam, probat ću kod sebe okinuti tako koji metak pa vidjet dal će se dić u zrak puška ili ne.

Offline medicus

  • K 500
  • ***
  • Postova: 862
  • A cane non magno saepe tenetur aper.
    • http://piceapungens.com/
Ma kam bi ti se digla, pa ja tak opalio par komada...samo mora bit cvrsto u ramenu

Offline oliverl

  • K 500
  • ***
  • Postova: 695
Ja sam pucao 8X64 S... Nakon ovih sa 22iš moj pucanj je stepavao lišće sa granja i plašio sudce...  hao
Ima ih i koji su prolili grah po sebi kada si opalio  rol

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
E da mi je to bilo vidjet...  hao  hao Kaj ja mogu kad sam pucao sa puškom s kojom lovim a ne pljuckalicom cal 22...

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
E da mi je to bilo vidjet...  hao  hao Kaj ja mogu kad sam pucao sa puškom s kojom lovim a ne pljuckalicom cal 22...
to je tako, kad hoćeš imat najvećeg....

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Nije da ja to hoću, ja sam jednostavno u toj konkurenciji najvećega imao...  hao  hao  hao  hao

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Usta moja hvalite me ....
Imam upalu volje.

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Čitaj Nikolin post...  fre
I ja bi vrlo rado imao 22 wmr za takva takmičenja, ali sam ograničen da i tada pucam s onim s čim lovim. Zato i je rezultat takav kakav je, ali iz kože ne mogu... Kao i svi drugi...
« Zadnja izmjena: 26. 08. 2009. 09:10:18 od dean »

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Descha ne treba pretjerivati. Da smo imali barem jedan trening prije pucanja u uvjetima kakve smo tam imali, rezultati bi bili puno bolji ja vjerujem. Ima nešto i u priči sa malim i velikim kalibrima al opet ne treba raditi farsu oko toga. Puknuli smo jako loše, najviše zato kaj smo došli iz zajebancije tamo, druga stvar, bez ijednog metka treninga, treće, ak smo relativno dobri strijelci na žive mete, ni u ludilu se ne može to uspoređivati sa natjecanjem i papirnatim metama, četvrto, naši kalibri su možda samo malo dali prednost drugima sa manjim kalibrima, i peto, možda i nismo ipak tak dobri strijelci kak smo mislili. Prema tome, ne treba preveč oko toga razmišljati neg idemo dalje, ako Bogek da u Kutinu, pa bumo tam vidli kaj je od ovog svega navedeno. Osobno, mislim da je ovo četvrto i peto najvjerojatnije hehe...

Offline dean

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3393
  • Prvo gledaj od koga ide, a onda kaj ide
Slažem se sa svime...  d4  z10  z1

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Pozdrav svima bilo je super, druženje prije svega, malo sreće i medalja je pala, za tri kruga bi palo još tri, ali ...
Imam i ja nekih slika ali ću sutra postavit kad se malo aklimatiziram
Pucao sam sa 223 rem, 63 graina zrno, ručno punjen
Evo smo stigli sa cresa, malo se okupali, osunčali, lovili, ribolovili.
Želim svim forumašima koji idu puno uspjeha u Kutini   
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading