Autor Tema: Vicevi  (Posjeta: 215195 vremena)

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #480 u: 16. 04. 2008. 16:15:55 »
Prolazi plavusa parkom pa opazi starca kako sjedi na klupi i upita ga:
- "Koliko vam je godina gospodine?"
Na to ce on:
- "88 dugih godina..."
A ona njemu:
- "Pa ne bi vam ja dala!"
On odvrati:
- "Ne bih ja ni mogao."
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #481 u: 16. 04. 2008. 16:17:04 »
Zali se djevojcica od 14 godina mami kako je svrbi dole. Mama, kako bi je smirila, kaze da je to usla muha i da se ne brine jer ce ona sama izaci. Otisla djevojcica u skolu, a ono svrbiii... Pozali se ona drugaru kako joj je usla muha u pisu i on joj kaze da ce je izlijeciti, ali samo ako ode sa njim iza skole. Djevojcica pristade. Kad su dosli iza skole i kad su bili potpuno sami djecak joj rece da podigne suknjicu, skine gacice i rasiri noge. Kad je to uradila, djecak otkopca kajis, skide farmerice do koljena, pridje djevojcici i... cucnu, posra se i rece:
- "E, ako je ovo ne izmami napolje nista nece!"
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #482 u: 16. 04. 2008. 16:18:05 »
- "Doktore, je li operacija uspješno izvrsena?"

- "Ja sam sveti Petar."
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Vicevi
« Odgovori #483 u: 16. 04. 2008. 16:21:07 »
Govori učiteljica učenicima:
- "Sporo pišete, sporo zbrajate, sporo mislite... Ima li nešto što radite brzo?"
Kaže Ivica:
- "Brzo se umorimo."
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #484 u: 17. 04. 2008. 10:16:17 »
Bio sam sretan sa svojom djevojkom. Zabavljali smo se više od godinu dana i na kraju smo odlučili da ćemo se vjenčati... Moji roditelji su pomogli na svaki način, moji prijatelji ohrabrivali mene i moju djevojku. Ona je san! Postojala je samo jedna stvar koja me je vrlo uznemirivala, a to je njena mlađa sestra. Moja buduća šurjakinja ima oko 20 godina, oblaći uske mini suknjice i duboke dekoltee. Redovno sam viđao njeno donje rublje kad sam u njenoj blizini. Možda sam sebičan i umišljen, ali moram priznati da se nije tako otkrivala u blizini drugih.

Jedan dan me pozvala njena sestra da dođem i provjerim pozivnice za vjenčanje. Bila je sama kada sam stigao. Kada sam došao prošaputala mi je na uho kako me je oduvijek željela, a ja ću uskoro biti oženjen. Rekla je da prema meni gaji osjećanja koja ne želi i ne može pobjediti. Rekla je da želi voditi ljubav sa mnom bar jedanput prije nego se oženim i predam njenoj sestri. Bio sam u totalnom šoku, nisam mogao progovoriti ni riječi. Rekla je:

 Ja idem gore u spavaću sobu, ako želiš samo dođi i uzmi me.

Ukočio sam se. Bio sam totalno ukočen od šoka i gledao sam je kako se penje uz stepenice. Kada se popela na kat, skinula je svoje gaćice i bacila ih niz stepenice na mene. Stajao sam tu na trenutak i onda se okrenuo i pojurio na izlazna vrata kuće. Pojurio sam pravo do svog automobila. U tom trenutku primjetih mog budućeg punca i zaručnicu kako trče prema meni. Zagrlila me, poljubila i rekla:

 Mili moj, znala sam da si izuzetan.

A moj punac je dodao:

 Ovaj mali test me uvjerio da dajem svoju kćer u prave ruke. Čestitam mladiću. Dobro došao u obitelj!

Pouka ove priče je: Uvijek držite kondome u automobilu.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #485 u: 17. 04. 2008. 10:20:42 »
Da li je kurac mafijaš?
Da. Čelav je, ima ožiljak na glavi, nosi kožnu jaknu i ima dva tjelohranitelja, dila bijelo i voli svugdje zavirivati.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #486 u: 17. 04. 2008. 10:26:31 »
Idu Mujo i Haso šumom i tako se izgube. Dok su lutali, strašno su ogladnjeli. Tada naiđu na jednu kuću u kojoj je bila neka stara baba. Oni onako gladni, uđu u kuću i pitaju babu ima li nešto da im da da pojedu.

 Tko me od vas dvojice pojebe, dobit će hrane kol'ko 'oće!
 Ja ću radije umrijeti od gladi! - reče Haso i izjuri iz kuće.

Mujo malo razmisli, odmjeri babu i pristane. Ugleda on kuhane kukuruze i uzme jedan klip, pa kaže:

 Baba, ja te jebem samo ako ti žmiriš!

Baba zatvori oči, a Mujo uzme onaj kukuruz i počne ju jebati njime. Kada je završio baci taj kukuruz kroz prozor.

 Eto, bona, sad mi daj da jedem!

I ona mu da da jede. Kada se najeo, Mujo ode napolje kod Hase:

 E moj jarane, ja se sad najeo k'o nikad!

A Haso će na to:

 Vidiš, ti moraš jebat' staru babetinu da bi se najeo, a meni se Bog smilovao i bacio mi s neba kuhani kukuruz i to dobro posoljen...
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Vicevi
« Odgovori #487 u: 17. 04. 2008. 12:07:02 »
jaoooooooooo ovaj je bardo.
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Vicevi
« Odgovori #488 u: 17. 04. 2008. 22:20:48 »
Zasto se Plavusa valja po ulici?
Udvara se Lezecem Policajcu!
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline dalm

  • K 500
  • ***
  • Postova: 552
Odg: Vicevi
« Odgovori #489 u: 17. 04. 2008. 22:47:31 »
Ide Haso u lov s psom Zeljovom i puškom, eto ti Muje...'' Di ćeš Haso?''..
''Idem lovit majmune'', odgovara Haso.
''Pa kako ih loviš?''
''Lijepo. Popnem se na stablo, na kojem ima majmuna, i tresem grane. Kad majmun padne, Zeljov ga uhvati za jaja, i majmun je gotov''.
''A što će ti onda puška??''
'' Ako slučajno ja padnem sa stabla, za ustrijelit Zeljova''.
Kupujem dionice. Da bih nekažnjeno mogao valjat gluposti.

Offline IŠiprak

  • K 100
  • **
  • Postova: 469
Odg: Vicevi
« Odgovori #490 u: 17. 04. 2008. 23:11:06 »

Tri Crnogorca na lokalnoj sahrani pitaju jedan drugoga:

- A što bi ti volio da tvoji prijatelji kazu nad tvojim odrom kad umres?

- Ja bih volio da kazu "bio je dobar prijatelj,suprug i otac" rece prvi.

- Ja bih da kazu "bio je vjeran Bozji sluga i ucinio nesto po cemu ce ga ljudi pamtiti" - rece drugi.

- Ja bih volio da kazu "Vidju ga, mrda se"- rece treci.

Offline IŠiprak

  • K 100
  • **
  • Postova: 469
Odg: Vicevi
« Odgovori #491 u: 17. 04. 2008. 23:14:24 »
Bio Mujo na poslovnom putu u Japanu. Tamo pokupio neku kurvu i cijelu noć radio posao, a ona je uzbuđeno vikala:

- Hasimota! Hasimota!

Pošto Mujo, naravno nije znao ni riječ japanskog, zaključio je da je to neki uzvik oduševljenja. Sutradan ujutro ode on na golf s japanskim biznismenima. Japanac, koji je igrao prvi, na oduševljenje prisutnih ubaci lopticu iz prve. Svi aplaudiraju, a Mujo, da ispadne pametan, vikne:

- Hasimota!

Japanac se unezvereno okrene i upita:

- Kako to misliš, pogrešna rupa?

Offline IŠiprak

  • K 100
  • **
  • Postova: 469
Odg: Vicevi
« Odgovori #492 u: 17. 04. 2008. 23:21:33 »
Kaj je Hrabrost ?

Kada dodjes kući usred noći dobro pijan a žena te čeka sa metlom u ruci,
a ti je pitaš:

 Kaj, čistiš ili se spremaš  nekam odletit?

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #493 u: 18. 04. 2008. 07:29:00 »
Predsjednik Bush i ministar obrane Ramsfeld sjede u baru. Ulazi čovjek i pita konobara:

 Zar nisu ono tamo Bush i Ramsfeld?
 Da, to su oni. - odgovori konobar.

Čovjek im priđe i kaže:

 E, stvarno mi je drago što sam vas sreo i upoznao. Što vas dvojica radite ovdje?
 Planiramo Treći svjetski rat! - odgovori Bush.
 Stvarno? Što će se dogoditi?
 Dakle, planiramo pobiti 140 milijuna muslimana i jednu plavušu s velikim sisama.

Čovjek se iznenadi:

 Plavušu s velikim sisama? Zašto ubiti plavušu s velikim sisama?

Buš gurne Ramsfelda oa kaže:

 Jesam ti rekao da nikoga nije briga za 140 milijuna muslimana.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #494 u: 18. 04. 2008. 07:30:29 »
Koja je razlika između ježa i ježice?
Jež ima bodlju više.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.