Autor Tema: Vicevi  (Posjeta: 214148 vremena)

Offline File

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1449
  • ko´ žali olova, govno mu od lova
Odg: Vicevi
« Odgovori #120 u: 05. 02. 2008. 11:37:07 »
 1.
Dosao Ivica u skolu s kurtonom na glavi... I pita ga uciteljica pa dobro Ivice cemu to?! veli Ivica valjda sam i ja neki ku*ac u ovoj skoli... 
2.
Ivica par dana nije isao u skolu i kad je dosao pita ga profa gdje je bio. Kaze Ivica : "Umrla mi baka pa sam morao ici na pogreb" Kaze na to njemu profa: " Zao mi je Ivice, a od cega je umrla" Ivica: "Od sexa" Profa: "Pa kako od sexa ??" Ivica: "Lijepo, sje*ala se niz stepenice" 
3.
Pita uciteljica malog Ivicu da joj rece jednu logicnu i jednu apsurdnu stvar. Mali Ivica kaze:"Logicno je da ku*ac stoji uspravno,a apsurdno je da nema kosti." 
4.
"Tata,zbog cega slavimo Bozic u julu?"
"Ivice, hiljadu puta sam ti rekao da bolujes od leukemije!" 
5.
Ivica se ispricava uciteljici sto nije ništa naucio:
Oprostite,nisam se stigao spremiti jer mi je jucer traktor pogazio baku.
Sljedeci dan: Oprostite,nisam se stigao spremiti jer mi je jucer traktor pogazio mamu.
Dan poslije: Oprostite,nisam se stigao spremiti jer mi je jucer traktor pogazio tatu.
Pita uciteljica Ivicu: Oh,jadno dijete,što ti sad radis kad nemas nikoga svog?
- Isto sto i dosad.Vozim traktor! 
6.
Mali Ivica prvi put podje s roditeljima na nudisticku plazu. Tamo, nakon pola sata igranja u pijesku dode tati i kaze: "Tata, tata! kako to da neki muskarci imaju onu stvar duzu a neki kracu?"
Tata odgovori: "Ahm... Pa to ti je sine, na neki nacin vezano s inteligencijom, tj. oni muskarci kojima je ta stvar nesto iznad mjere, u pravilu su gluplji..."
Sin zadovoljan odgovorom, ode se dalje igrati. Nakon nekog vremena dolazi tati: "Tata, tata! Eno, tamo jedan prica s mamom i sve je gluplji i gluplji i gluplji....... 
7.
Ivica u skoli ispravljao matematiku za 2 .Uciteljica mu je rekla pa sto je ovo, opet nista ne znas. Ali ako ovaj cavao zabijes nazad u zid dat cu ti 2. On je to i uradio i dobio 2. Ali nakon nekog vremena cavao je opet ispao. Pa sto je to
sad, pita uciteljica . Kaze Ivica:,,Ma nista ,to moj brat ispravlja zemljopis u susjednom razredu".
 
Ćaća viče mater plače!

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Vicevi
« Odgovori #121 u: 05. 02. 2008. 18:11:58 »
Evo napokon sam nasao tablete za supruge onih lovaca koje se bune kad njihov muz podje rano ujutro u lov:

Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Vicevi
« Odgovori #122 u: 05. 02. 2008. 20:37:41 »
 Hobotnica na bosanski način!
 (za one na dijeti)
 Potrebno: janje, piva hobotnica mrkva i peršun,so i ulje,litra dom. rakije.
 Janje oko 15 kg se stavi na ražanj i polako se peče, rakijom se časte oni oko jagnjeta.
 Hobotnica se stavi sa uljem mrkvom peršunom i soli u lonac i iskuhava se.U međuvremenu 3 gajbe pive se hlade u vodi.Kad je jagnje pečeno servirano, piva se ohladila,hobotnica se isiječe na komade i da lovačkim psima te se sjede za sto.
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #123 u: 06. 02. 2008. 07:15:50 »
Ukazao se Slobi jedne noći Tito, pa ga pita:
 Kaj je, zemljak, imaš problema?
Zakuka Sloba:
 Ne znam kako si ti izlazio na kraj, ali ovo je sve teže! Vojska i policija mi se otimaju kontroli, a radnici i penzioneri izlaze na ulice! To je kraj! Šta da radim?
Tito ga očinski pomilova i kaže:
 Uradi ovako: vojsku pošalji na granice, policiju na radnike, i videćeš onda reda!
 A penzioneri? Šta ću sa njima?
 Ne brini za penzionere - odgovori Tito. - Samo ti njih pošalji meni!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #124 u: 06. 02. 2008. 07:19:32 »
Bio jedan Ciga i imao trojicu sinova i jednu kćer. Jednog dana ode Ciga kod susjeda i priča mu šta je bilo:
• Znaš šta ima novo, komšija?
• Šta? - pita susjed.
• Oženio mi se najstariji sin, i doveo jednu plavušu, a ona lijepa, dupe veliko. I ja sam je jeb'o, i moj srednji sin je jeb'o, a jel znaš onog mog malog sinčića. I on ju je razvalio!
Posle deset dana dolazi Ciga kod susjeda i kaže:
• Znaš šta ima novo, komšija?
A susjed:
• Šta?
• Oženio mi se drugi sin. Doveo jednu crnu a ona lijepa, sise velike. Vozi BMW a kad puca, ne skida se s kurca. I ja sam je jeb'o, i moj najstariji sin je jeb'o, a jel znaš onog mog malog - e on ju je isto razvalio!
Posle deset dana opet dolazi Ciga kod susjeda i zakuka:
• Komšija, pala nesreća na kuću!!!
A susjed:
• Što?
• Pa udala mi se kćer!
• Pa to treba da je sreća!
• Neee, komšija, ona dovela nekog bildera a on ima kurac ogroman. I mene je jeb'o, i mog najstarijeg sina i mog srednjeg sina a jel znaš onog mog malog sina - e on je crk'o!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #125 u: 06. 02. 2008. 08:36:04 »
Dvije se cure voze busom na relaciji Zagreb-Split.
Prica jedna:"Ajme dosa mi je momak u subotu ...
"Je l´ Stipe???"
" Ma ne, ol´ti ne znas da smo prekinili? Ovi je novi!"
"I ..."
"Ajme ca je bilo lipo...  Joj kako se ljubi ... Koje ruke ima covik, pari hobotnica, joj kako me dira, kako me mazia, popizdila sam. A sve malo ljubi, pa malo lize, pa jope ljubi ... pa gricka po guzi, pa licka po cicama, a pipa posvuda ..... Jebote, izludija me koju tehniku ima ... " bla, bla, bla ... . bla, bla, bla ... (nakon pola sata) "... onda me je, joj ..... ajme ca mi je onda prstom napravia!!! Ludilo!!!... " Kad se najednom iz zadnjeg reda zacuje: "A jel te jeba vise, jeben ti mater!!??? ... triba san jos u Kninu izac ...
Hrvatske Domovine Sin.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #126 u: 06. 02. 2008. 13:22:28 »
Učiteljica pita Ivicu?
Ivice koja je razlika između religije i politike?
Crkva propovijeda siromaštvo, a vlada ga realizira!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #127 u: 06. 02. 2008. 13:23:37 »
Fato, vidiš one zvijezde?
 Vidim!
 A vidiš li onaj Mjesec?
 Vidim!
 Dosta romantike, skidaj se!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #128 u: 06. 02. 2008. 13:27:04 »
Učili u školi nove riječi i to tako da netko od učenika kaže riječ a potom objasni njeno značenje.
Dode red na Ivicu te se on ustane i kaže
"Perverzija"!!!
Reće učiteljica:
Dobro Ivice , a sada nam malo pojasni tu riječ ,ali nesmiješ biti bezobrazan.
Ivica: Idu dvije žene ulicom i jedu sladoled.Jedna ga liže,a druga grize.
Koja je od njih udana?
Učiteljica se zacrveni te posramljeno kaže:Pa ona koja ga grize.
Ivica:Pogrešno učiteljica.Udana je ona koja ima prsten a to što ste pomislili to je perverzija!!!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Vicevi
« Odgovori #129 u: 06. 02. 2008. 15:08:32 »
Negdje pred ponoc probudi Muju zvonce.
Izadje on kad ono Suljo na vratima.
Mujo ce ti njemu:sta  te Suljo u ova doba meni namjeri?
A Suljo ce ni pet ni sest: daj mi Mujo ako ikako mozes 1000 maraka u zajam.Sutra ujutro ti vracam.
Mujo njemu: nema problema dacu ti, ali ako ces kod mene spavati.
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline fazan

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3773
  • Živim da lovim
Odg: Vicevi
« Odgovori #130 u: 06. 02. 2008. 15:15:28 »
Slika prva.

vozi se Tito u vlaku
odjednom vlak stane
Tito izadje i pita zasto je vlak stao
druze Tito, nema vise pruge
Tito: brzo zovite omladince neka izgrade prugu !


Slika druga.

vozi se Ante Markovic u vlaku
odjednom vlak stane
izadje Markovic i pita zasto je vlak stao
nema vise pruge
Markovic: brzo, skidajte prugu kojom smo prosli i postavljajte je naprijed !


Slika treca.

vozi se Ivo Sanader u vlaku
odjednom vlak stane
izadje Sanader i pita zasto smo stali
gospodine predsjednice nema vise pruge
Sanader: Ljuljajte vlak, neka izgleda kao da se vozimo !!!

 

Hrvatske Domovine Sin.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #131 u: 07. 02. 2008. 08:35:40 »
Dosao Hercegovac na more.
Odluči sina naučiti da pliva.
Baci ga u more, a mali potone.
Stavi mu "naramenice", opet baci i mali potone.
Stavi mu i šlauf, pokusa ponovo - opet potone.
Nema druge, još i peraje - potone.
Gledala to neka žena sa obale pa reče: "SKINI MU LANČIĆ."
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #132 u: 07. 02. 2008. 08:43:43 »
Dolazi frajer u kineski restoran i naruči od konobara pekinšku patku ali mora biti iz centra Pekinga. I nakon nekog vremena dolazi konobari usluži gospodina kad joj on stavi prst u guzicu, pomiriše pogleda konobara i grubo mu kaže : Ali konobaru ova patka je najmanje 50 km udaljena od centra Pekinga jeste li vi normalni želim da je baš iz samog centra. I ode tako konobar do kuhara i kaže mu nemoj me brukati onaj frajer stvarno zna što je patka daj mu stvarno jednu iz centra Pekinga. I tako donese drugu patku i usluži gospodina i opet joj stavi prst u guzicu i pomiriše i mnogo zadovoljniji kaže konobaru: Ova je već bolja ali ova je iz kvarta do samog centra Pekinga a ja bi želio baš iz samog centra. I tako konobar ode kuharu te ovaj pripremi treću patku i nakon usluživanja stavljanja prsta u guzicu i mirisanja frajer presretan kaže: Ova je iz samog centra Pekinga! Sve to sa strane gledao je Mujo i nakon minute dojde do frajera skine gaće i naprči se moleći : Ja san ti ratno siroče nu de vidi matere ti odakle sam ja!!!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #133 u: 07. 02. 2008. 08:49:03 »
Došao peder kod doktora i nakon pretraga ustanove da ima sidu i da mu nema pomoći. No peder sjedne na klupu u parku i plaće, plaće i od jednom dođe Haso do njega i pita ga :
Sto ba' plačeš?
I ti bi plako da ti doktor kaže da imas sidu i da ti nema pomoći. Ma sto mi napriča, kako nema spasa? Moj jaran Mujo ce ti pomoći, on je svakom pomogo!
Je li stvarno? Pa stvarno! Otiđi ti k njemu u Vakuf i reci mu što te muči!
I tako ode peder u Vakuf i nađe na Muju i reče mu svoj problem. Kaze njemu Mujo ;Ja cu ti pomoći samo ti mene slušaj i pij ovaj čaj od trputca sedam dana i onda mi se javi! I tako ode peder kući i pije čaj i nakon sedam dana dojde Muji sav blijed i umoran moleći Mujo pomozi Mujo pomozi! Što ti je pobogu čovjeće što kukaš? Imam proljev sedam dana nemogu sjedit na guzici! MA ne brini se ti ništa ja cu tebi pomoći! Otiđi kući i pij čaj jos sedam dana! I tako ode peder i pije čaj još sedam dana i opet dođe Muji pa mu veli; Mujo seram al ga serem a ti mi ništa nisi pomogo! Ma kako ti nisam covječe pomogo? Pa kako si mi pomogo kad već dva tjedna samo serem i serem? Pa pomogo sam ti da shvatiš čemu služi guzica pederu jedan !!!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #134 u: 07. 02. 2008. 08:53:03 »
Vozi se Mujo podzemnom zeljeznicom u New York-u i prdne.Kad iza njega stoji crnjo a Mujo mu veli"U jebote šta te spržih"
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.