Autor Tema: Vicevi  (Posjeta: 214220 vremena)

Offline Lazar

  • Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 5506
  • Panem et circenses
Odg: Vicevi
« Odgovori #690 u: 24. 06. 2008. 22:41:02 »
cestitke za 500 kom. samo tako nastavi  d4
Mihi est compositum in Taberna Mori

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Vicevi
« Odgovori #691 u: 24. 06. 2008. 22:53:27 »
Tenkju ! d4
Nisam ni primjetio očiju mi! A drago mi je da je baš na "maweriku" jer on mi je nekako "simpatičan"
puno "boluje" za i oko nogometa. I meni je bilo žao, što je Hrvatska ispala nevezano za protivnika al ja  na to gledam sa manje strasti jer meni je "normalno" kad su oderani Englezi al mi je isto bilo "normalno" da će i Vas neko oderati, gledajući današnji nogomet nema više favorita, eto npr,Grci su na prošlom EURU bili prvi a igrali najlošiji nogomet i dali 3-4 gola i bili prvaci, al život ide dalje!  z10 z10
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Vicevi
« Odgovori #692 u: 24. 06. 2008. 22:57:55 »
 Hvala Sejfo, ajd još malo posoli kraste!  >:(

 Šalim se naravno, sve je to igra i zezancija! Osim lova, naravno! z14
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Zoran

  • Gost
Odg: Vicevi
« Odgovori #693 u: 24. 06. 2008. 23:04:19 »
cuj ovo Tenkju! isto da je nama bilo lako citati toliko postova!  :shok:
bolje da si ponudio nas i mene sa tom tvojom brljom sta je hvalis svako malo!  :tommy:

necu ti cestitati jer nisi ni ti meni na 1300 postu
« Zadnja izmjena: 24. 06. 2008. 23:07:55 od Zoran »

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Vicevi
« Odgovori #694 u: 24. 06. 2008. 23:09:33 »
 Jel se bosanci vrijeđaju kad im kažeš da "svaki cigo svoga konja hvali"? ;D
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Zoran

  • Gost
Odg: Vicevi
« Odgovori #695 u: 24. 06. 2008. 23:12:59 »
  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vicevi
« Odgovori #696 u: 25. 06. 2008. 14:24:33 »
Tenkju ! d4
Nisam ni primjetio očiju mi! A drago mi je da je baš na "maweriku" jer on mi je nekako "simpatičan"
puno "boluje" za i oko nogometa. I meni je bilo žao, što je Hrvatska ispala nevezano za protivnika al ja  na to gledam sa manje strasti jer meni je "normalno" kad su oderani Englezi al mi je isto bilo "normalno" da će i Vas neko oderati, gledajući današnji nogomet nema više favorita, eto npr,Grci su na prošlom EURU bili prvi a igrali najlošiji nogomet i dali 3-4 gola i bili prvaci, al život ide dalje!  z10 z10
bar mi je se bračni život vratio u normalu.
sada opet svaki dan perem veš, kuham, peglam, usisavam, perem ženin auto...kada žena dođe kući s posla donesem joj papuče ...itd

Offline skyangel

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1842
  • DEFENDER RULZ!
Odg: Vicevi
« Odgovori #697 u: 26. 06. 2008. 08:06:25 »
 offtopic

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vicevi
« Odgovori #698 u: 26. 06. 2008. 10:37:58 »
tema je vicevi. a ako ovo nije dobar vic onda ga frigaj.  d4

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vicevi
« Odgovori #699 u: 26. 06. 2008. 10:50:10 »
kako me nebih "off topičili" evo jedan

vrati se mujo iz njemačke i donese majmuna.
pa dobro, koji će ti k...c majmun.- pita ga haso.
e, to nije običan majmun, gledaj sad.- kaže mujo i skine svoje hlače.

majmun odmah skoči i krene pušiti muji. mujo ga lupi po glavi i majmun počne pušiti brže,
i tako svaki put kada je mujo majmuna lupio po glavi majmun je sve više i više ubrzavao.

na kraju mujo svrši i kaže hasi:
i jesi vidio što je pravi majmun, hoćeš li ti sada probati?
hoću, hoću, samo me nemoj jako udarati po glavi.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #700 u: 26. 06. 2008. 11:13:15 »
Koja je razlika između soje i vibratora?
Nema razlike. I jedno i drugo zamenjuju meso.
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #701 u: 26. 06. 2008. 11:14:07 »
Uhvatio Crnogorac mladu žensku, ali nikako da mu se digne.

 Mala, da pokušaš malo rukama?

Djevojka se trudi, a on mlohav i mlitav.

 Mala, a da popušiš?

Potrudi se ona, ali mali se ne diže, na što će Crnogorac ljutito:

 Jel' mala, tebi se ovo često događa?!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #702 u: 26. 06. 2008. 11:15:30 »
Evo jedno originalno upucavanje ;D

Imaš prelijepe plave oči! Mogu li se okupat u njima?
 NE!
 Mogu li onda bar noge oprat?
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline SSG

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2246
  • Da je pas čovjekov prijatelj, mišljenje je čovjeka
Odg: Vicevi
« Odgovori #703 u: 26. 06. 2008. 12:52:11 »
Putovala dva pedera, te ih je uhvatila oluja na putu. Našli su jedan hotel da prenoće i pošto im je bilo dosadno jedan predloži da se igraju skrivača. Prvi kaže:

 Ti se sakrij, a ja ću te tražiti!
 Ako me nađeš, ja ću ti popušiti kurac kao nikada do sada u životu!
 A što ako te ne pronađem? Hotel je ogroman!
 Ma pronaći ćeš me već, bit ću tu iza kauča!
Užasno osjećam ovu krizu. Vozim auto bez krova, pijem staro vino, jedem pljesnivi sir..

Not to open the hunting season on the pretext that there is no game would be as if one gave up celebrating Christmas because there was not enough snow to go by sleigh to midnight Mass.

Offline nazime

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1486
  • Vodu za nikim, vino za nekim, rakiju za svakim
Odg: Vicevi
« Odgovori #704 u: 26. 06. 2008. 15:00:32 »
Ovo sam dobio na e-mail



BISERI YU KOMENTATORA

Mirko Kamenjaševič

'Gol, gol ... kurac gol, stativa!!!' •
(Slijedeća utakmica):
'Slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal ... Topovski udarac i gol!!! Kurac gol, prečka!!! ... Sjedi mali, pička ti materina, ništa ne vidim.'
(6 mjeseci suspenzije.)

Milojko Pantić

( 400 m u Atlanti): 'U stazi četiri je glavni favorit, Majkl Džekson ..... Pardon, Majkl Džordan.' •
(Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaže): 'Da, kolega Pantić želi da kaže kako je Majkl Džonson u Americi popularan kao njih dvojica.'

(Španija - Jugoslavija): 'I gospodine Pedersen, zaista zaslužujete takvo prezime ...' •

(Arsenal - Ajax): Berkamp izlazi iz igre u 22. minutu zbog povrede, ulazi Patrick Vieira. Na ekranu ispisano slijedeće: •
22. minutes, 10. Bergkamp out
Komentar Milojka Pantića:
'U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!'

Zvonko Mihajlovski


'Kakav udarac; pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik.' •

'To je bila veća opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovića.' •

(Lopta se natakla na šiljak na ogradi i pukla): 'I lopta je sada pukla kao staklena kugla od porcelana.' •


'Zbog ovakvih udaraca Roberta Karlosa osnovaće se društvo za zaštitu lopti!' •

Srdjan Knežević

(Gimnastika): 'Pogledajte samo kako je građen ovaj mladić. Svaka majka bi ga poželela u svome domu, a tek ti predratni švalerski brčići ...' •

Miloš Topalović
'Sledećih nekoliko minuta ovog snimka protiću u znaku Georgi Hadžija i ove kretenske reklame za kečap!' •

'Obratite pažnju: na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!?' •


YU radio
'Prejaka je ovo lopta za Savičevića, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem.' •



Slobodan Šarenac
(Jugoslavija - Turska, finale EP u košarci 2001): 'Ni majka mu za ovo ne bi sudila ličnu grešku' •



Dobrosav Gajić
'Ovo je takmičar iz San Marina, male ostrvske državice usred Atlantskog okeana.' •

'U publici je mnogo zanimljivih ljudi kao na primer ovaj čovek sa bradom.' •

'Zoran Savić je imao malu porodičnu neprijatnost ovih dana. Naime umrla mu je majka.' •

'Stižu oko 13:30, narodski rećeno oko pola dva.' •

Miroslav Rede
(Utakmica između Reala i Juventusa): 'Tko prvi zabije gol, biti će u prednosti.' •

Dušan Memedović
(Ožujak 1999, boks Holifield - Louis): 'Svi se iskreno nadamo da će i sam meč potrajati bar koliko i ovo izvođenje američke himne.' •


Duško Korač
'Ovo je Keli Erikson, sičušna Švedjanka, skakačica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju ćerkicu i ne ispušta je iz vida. A čovek koga upravo vidite, je snažni momak, Džon Godina, bacač kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmičenjima.' •



(Mohammed Ali na Olimpijadi u Atlanti 1996. pali olimpijski plamen): 'I pogledajte Muhameda Alija, ruke mu se tresu od uzbudjenja!!!' •


(Na nekoj Realovoj utakmici kamerman zumira Ronaldovu naušnicu): 'Sreća što je Ronaldo fudbaler, inaće, da je bokser, kakav bi to zalogaj bio za Tajsona!' •

'Dobar dan. Javljamo se iz Mostara. Ovdje je nedjelja.' •

'Što bi rekla stara rimska poslovica, ne vjeruj Dancima ni kad darove nose!' •