Lovna kinologija > Lovna kinologija

AUTOHTONE PASMINE

<< < (3/6) > >>

dean:
Donekle imate pravo, ali nije fora obraćat mi se tako s visoka, a opet bez argumenata,. Ideš u lov bez municije...
To kaj Vi radite u Vašoj udruzi nama nije poznato, a rezultati o tome najbolje govore, pa vjerujem da ćete nam ih prezentirat uskoro.
Ja ni po kome ne pljujem, nego komentiram činjenično stanje, koje vidim svojim očima...
Vi uzgajivači, i Vi sudci ste krivi kaj nam ja stanje takvo kakvo je kaj se tiče naših goniča. Igrom slučaja jedan prepeličar zadovoljava moje lovne potrebe, pa mi gonič ne treba. Ja, kao lovac mogu malo utjecati na naše goniče, jer ja kao običan lovac, samo s njima lovim. A sudci im daju ocjene, dozvole za parenje, dok uzgajivači paze, ili ne paze, koji pas ide ili ne idu u priplod.
I opet, molim Vas. Ajmo sa argumentima van, za sve drugo, talk is cheap!

kerber:
Nitko ti se ne obraća s visoka ja nisam kinolški sudac ali nisu ni svi sudci isti stuacija u kinologiji nije sjajna ali nije ni rezultat rada koji se sad ulaže u nju nego ono što si zatekao kada si se počeo baviti s njom.                                                                                                                   Nevolim politizirati svi znamo barem mi koji smo sudjelovali u njemu da je bio rat i koliko je u stvari malo vremena prošlo od priznavanja autohtonih pasmina i sa kojim se sve problemima susretao HKS u proteklom razdoblju .                                           Neznam koliko pratiš i dali vidiš koliko se stvari promjenilo odkad je Damir Skok predsjednik HKSa da dolaze novi mladi  ljudi i sudci a stari koji su sudili na način koji kažeš polako idu u zaborav.                                                  Otvaraju se novi klubovi dobivamo svjetske manifestacije napredak je proces ništa se ne stvara preko noći.                                  Samo treba raditi najviše smeta one koje rade kad ih trpaju u koš s onima koje ne rade učlani se u  neki klub doprinesi postani sudac tečajevi su stalno otvoreni a nemojte stalno maštati o stranim sudcima i podizati druge iznad svojih i oni su ljudi zato nam i je tako kako nam je.

dean:
S ovim postom si se popravio...

kerber:
Popravio ili ne prezentirao sam vam plan rada udruge ukratko organiziramo specijalizirane manifestacije s najstručnijim sudcima za ove pasmine sudcima koji su sudili eurodog i zadnje prvenstvo u radu goniča u HR.                              Imamo prijavljenih 40 štenaca posavca u ovoj godini što je izvrstan temelj za selekciju.                                                                                      Na prvoj specijalki posavaca 1 mjesto je otišlo u Banja Luku a  ne nekom iz kluba što govori o kvaliteti sudaca.                         Psi iz naše udruge se prezentiraju na izložbama i manifestacijama diljem HR i u susjednim zemljama  to su činjenice koje stalno tražiš  zato ajde koju ljepu rječ a ne samo pesi

dean:
Ma kakvu lijepu riječ kad na prvenstvu lijepe naše za goniče nema dovoljno divljači da se takmičenje održi (ne bi smjelo jer svi psi nemaju isti priliku ostvarit kontakt, a zamislite kaj bi se desilo da se takva situacija desi ptičarima)?! Kakva lijepa riječ kad se dozvoljava da se na terenima bez divljači testiraju urođene osobine pasa?! Samim time psi upitne kvalitete idu u uzgoj. Ja sam za Vas, u potpupnosti, tu nema sumlje, na kraju, možete pogledati moje postove i u drugim temama. Ja sam ukazao na činjenice koje su gore naveden, i koje su istinine a ne plod moje mašte. I ja bi htio da nije tako, a ako ste vi to shvatili kao  pesi žao mi je.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju