Lovna kinologija > Lovna kinologija

Koliko nas ima pošteno položen IPO sa psom?

<< < (3/18) > >>

madhunter:
Sve pasmine! Tko god misli da je položio pošteno, onako kako nalaže pravilnik, a da su ga i suci također odradili fer i korektno!
Do sad se baš i nije netko pohvalio??

Viktor:
Jesam sa obje kuje sa jednom u Petrinji kod Vujanovića izrazito korektan i sigurno čovjek koji zna što je kratkodlaki njemac i u Zagrebu u KPŠ kod Šalkovića sve je bilo više nego izvrsno.
Na oba mjesta divljači dovoljno, obje kuje su imale pretraživanje, marku ...... obje na oba mjesta proglašene kao u tom trenu najperspektivnije od svih pasa koji su bili s time da je mala kuja od Harija napravila i zapaženi rezultat na CACT-u u Vrbovcu  i čak bila spomenuta na Zovu prirode z14

Pozdrav Viktor

madhunter:
Svaka čast! To nas je tek dvoje, kaj je sa ostalima?

Zoran:

--- Citat: madhunter - 05. 05. 2008. 06:36:50 ---Sve pasmine! Tko god misli da je položio pošteno, onako kako nalaže pravilnik, a da su ga i suci također odradili fer i korektno!
Do sad se baš i nije netko pohvalio??

--- Kraj citata ---

dovoljno je da smo se ja i viktor pohvalili!!!
sad jos imam kuju koja treba na ipo pa cemo vidjeti sta ce njoj reci....

ali svakako taj pas koji je polozio nije vise kod mene pa se i nemam sa cim hvaliti hheheeh

Huntercro:
Ja ne znam prvo kakvo je to pitanje koliko ima pošteno položen IPO? Mislim jel sam lud ili šta?
Ne znam šta je to poklonjeno  a šta nije.
Koliko imam pse nikad nisam tražio da mi se nešto pokloni i svaku sam ocjenu, IPO i utakmicu polagao kod drugog suca, i sve su bile pozitivne, e sad ne znam jesu li suci korumpirani pa su mi svi dali takvu ocjenu ili su moji paseki dobri. Taj IPO je i ovako napravljen da se zadovolji forma i da ljudi mogu loviti s njima a ne da se sad još i pita kako je položio. Pa ljudi najbolje znaju šta taj pas vrijedi i kad se dođe na utakmicu a i u lovu odmah se zna koji pas vrijedi. Kad dođem sa psom u lov na DS i digne se srna i psi za njom a moj se vrati za nekoliko minuta (obično 1-2) i nastavi tražiti šta treba, ostali ju gone cijelo dopodne ne treba meni nikakav sudac da mi kaže šta koji pas vrijedi.
Prestanimo tražiti dlaku u jajetu i gledam ovaj forum kuda smo skrenuli u PM od puške zrna do ne znam čega. Pa ljudi su i prije lovili i pucali i uvijek se znalo tko ima dobre pse i dobro oružje i tko dobro puca a tko je kokošar i mesožder.   
I mislim da ako ja sad napišem da sam pošteno položio svi će mi vjerovati jel da, kao da će netko napisati da mu je poklonjen IPO, mislim glupost.   

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju