Lovna kinologija > Lovna kinologija

LOV S PSIMA - DA ILI NE? VAŠE MIŠLJENJE...?

<< < (16/30) > >>

dean:
Možda čovjek lovi tetrijeba u susjedniom zemljama, gdje je to dozvoljeno... 

karabat:
Stari ti nisi normalan, ići u lov bez pasa, kod nas se takvi zovu poštari.
 z6

grom:
Imam ja takvih i previše u društvu, lako je stat na mjesto i čekat, treba DS pronaći i potjerati naprijed...

dalm:
E Magwin, koji si ti pacijent ;) Ti mu dođeš kao upaljač na moju ''atomsku'', vraga bi eksplodirala da ti ne pročačkaš :P
A ti Gorane se šuljaš u lovu??? Neki bi odavde tvrdili da je to podmuklo!!! Ja neću komentirat  ;), jer je već Enstein svojevremeno ''izmjerio'' ljudsku glupost.
Gkarabat....poštari su i kod nas ''na glasu''. Dobrom!!! ( milijun je anegodota vezano za njih, navodno su jako dobri u nekim stvarima  :P, tako da ovo doživljavam kao kompliment! Hvala Ti !
Grom...ja svaku svoju DS pripremam bar mjesec dana. I sve odradim sam. I, nakon što sve odradim, dogodi se da je jednostavno propustim. Ne pucam. Ne znam da li ovo možeš razumit....ali, tako je.
Nego, jednu stvar ne razumijem..zašto ste tako isključivi? Ma je li moguće da je samo vaš način, jeini dobar i ispravan način? Nije li civilizacijski doseg uvažavanje različitosti..? Jer, po nekim postovima, nameće se zaključak da nas ima prilično ''neciviliziranih''. A lov je oduvijek bio civilizacijski doseg, i gospodska zanimacija. Ili nismo gospoda...? Po nekim vokabularima pojedinaca rekao bih da smo sve osim gospoda....Nimalo lovački.
Čak je i nebitna tema o psima i lovu....možda je ispala dobra tema da vidimo koliko smo netolerantni i cinični. Ako smo uopće sposobni sjest sa samim sobom. Kobasan, znam kako Ti je.

grom:
Ne preferiram takav način lova niti se kod nas smije sam u lov! Za svaku je pohvalu gledati divljač i ne pucati, samo što ja nemam takvih prilika i mogućnosti. Niti bi me DS čekala mjesec dana jer bi je netko drugi upucao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju