Lovna kinologija > Lovna kinologija

Ubijen lovački pas

<< < (7/15) > >>

nazime:

--- Citat: Zoran - 10. 11. 2007. 18:49:08 ---
--- Citat: nazime - 10. 11. 2007. 18:45:16 ---Zna se na koje mjesto se stavlja čip. Uz malo volje lako ga se napipa. Onda rade žileti i čip je vani. Kaj niste nikad vidli psa sa ožiljcima na uhu gdje je broj, prije nego se počelo čipirati pseč


--- Kraj citata ---

a sta je sa cipom i sa ljeve i sa desne strane a ti neznas da ima dvač budes psa onda zakloč

--- Kraj citata ---

A koliko pasa u Hrvatskoj ima 2 čipač
I ja pišem o klasičnom čipiranju.
A ako netko želi ukrasti nekog psa, to će i učiniti bez obzira kakav mu alarm ugradio.
Takav čovjek u tom psu vidi 200€, i boli ga neka stvar.

gardista:

--- Citat: draganco - 10. 11. 2007. 15:41:29 ---Mislim da je veliki greh odstreliti(ubiti)necijeg lovnog psa.Svejedno gde se to desilo.Licno sam dosta odstrelio Lutalica,ali nikada rasnog psa-bio to nemacki ovcar ili neka vrsta pticara ili gonica. Ipak je bolje upozoriti ili obavestiti vlasnika psa, gde mu se pas krece i sta radi, negoli odmah na obarac.Ali ima nas svakojakih m3.

--- Kraj citata ---
na koji nacin obavestiti nekog ko ima 2 promila mozga i kapinu trenerku kao zastitni znakč
a on zna sta mu pas radi, pa licno je hteo da tuce onog coveka cijeg su psa njegovi ranili....
inace pitovi mislim da nisu lovni psič

draganco:
Ima i ovakvih slucajeva.

Izvinite za Cirilicu ;).

shaga:
Ma tako i treba i to treba!!!
U STRAZBUR!!!

gardista:
ček,ček, ipak je tu novinar ispustio jedan bitan detalj, dali su oni lovili u svom lovistu ili u tudjem nočuč
nesto se secam kao kroz maglu da se ta prica povlacila po novinama al sa drugim prizvukom.... d2

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju